Zmiana lidera. Dramat Widzewa Łódź

W Fogo Futsal Ekstraklasie rozpoczęła się 22. kolejka. Do końca ważyły się losy gry w meczu beniaminków. Co najmniej do niedzieli liderem będzie Constract Lubawa.

Michał Piegza
Futsaliści Constractu Lubawa Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Futsaliści Constractu Lubawa
Faza zasadnicza Fogo Futsal Ekstraklasy wchodzi w decydującą fazę. Kapitalnie zapowiada się walka o play-off, rozstawienie w nim oraz utrzymanie.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

W sobotę rozegrano dwa mecze 22. kolejki. Na 1. miejsce wskoczył Constract. Lubawianie pokonali walczący o utrzymanie AZS UW Darkomp Wilanów 2:0, wygraną zapewniając sobie już w 1. połowie.

Więcej emocji było w drugiej potyczce. W niej zmierzyli się beniaminkowie. Wynik gry otworzył zespół BSF ABJ Bochnia, ale do przerwy prowadzili goście. Widzew zdobył dwie bramki, po przerwie łodzianie odpierali ataki miejscowych. Udawało im się to do ostatniej minuty, kiedy do remisu doprowadził Adam Wędzony.

W efekcie, po remisie, drużyna z Bochni utrzymała dwupunktową przewagę nad Widzewem. Walka o prawo gry w play-off będzie trwała do końca sezonu.

22. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

AZS UW Darkomp Wilanów - Constract Lubawa 0:2 (0:2)
Raszkowski 9', 16'

BSF ABJ Bochnia - Widzew Łódź 2:2 (1:2)
Wędzony 8', 40' - Kożemjaka 12', Krawczyk 19'

Pauza: Legia Warszawa.

Kolejka zostanie dokończona w niedzielę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.

15. Legia Warszawa 20 14 51:84 4 2 14

Czytaj także: Trener stanął w bramce. "Przetrwałem trochę dzięki adrenalinie" Ćwierćfinaliści Pucharu Polski w futsalu. Koniec snu Śląska Wrocław ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szałowa kreacja Sereny Williams. Fani zachwyceni

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?