Była siódma minuta. On już cieszył się z hattricka! [WIDEO]

Clearex Chorzów przegrał z FC Reiter Toruń 2:5, a show w szeregach zwycięskiego zespołu zrobił Jefferson Ortiz. Kolumbijczyk nie potrzebował zbyt dużo czasu, by zdobyć hattricka. Zobacz, jak rozprawiał się z rywalami.

Mateusz Domański
Jefferson Ortiz błyskawicznie zdobył hattricka YouTube / Futsal Ekstraklasa / Jefferson Ortiz błyskawicznie zdobył hattricka
Jefferson Ortiz to jeden z mocniejszych punktów FC Reiter Toruń. Kolumbijczyk ponownie pokazał, że drzemie w nim niemały potencjał. Tym razem świetnie zaprezentował się podczas spotkania Fogo Futsal Ekstraklasy w Chorzowie.

Obcokrajowiec toruńskiego klubu w piątej minucie otworzył wynik meczu. Kolejne bramki zdobywał w szóstej i siódmej minucie. Błyskawicznie wywalczył więc hattricka!

Nieco później gospodarze odpowiedzieli trafieniem Łukasza Borkowskiego. Do przerwy było 1:3.

W drugiej partii dla FC Reiter Toruń trafiali Michał Wojciechowski i raz jeszcze Jefferson Ortiz. Bramkę dla Cleareksu Chorzów wywalczył z kolei Mariusz Seget. Mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Zobacz popis Jeffersona Ortiza i pozostałe bramki z meczu Clearex - FC Reiter (2:5):

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)