Przegrywali już w 15. sekundzie. AZS UW pokazał charakter [WIDEO]

W najgorszy możliwy sposób dla AZS UW Darkomp Wilanów rozpoczęły się akademickie derby z drużyną AZS UŚ Katowice. Podopieczni Macieja Karczyńskiego przegrywali już w 15. sekundzie. Później pokazali jednak, że są bardzo ambitnym zespołem.

Mateusz Domański
AZS UW Darkomp Wilanów przegrywał już w 15 sekundzie YouTube / Futsal Ekstraklasa / AZS UW Darkomp Wilanów przegrywał już w 15. sekundzie
Na pewno nie tak początek spotkania w Katowicach zaplanowali sobie zawodnicy AZS UW Darkomp Wilanów. Gospodarze szybko ruszyli do ataku i już w 15. sekundzie umieścili piłkę w siatce. Wynik rywalizacji otworzył Tomasz Golly.

Trener AZS-u UW zareagował niemal natychmiast. Wziął czas, by wyjaśnić swoim futsalistom, jak powinni się zachowywać na boisku. Jego rady najwidoczniej okazały się bardzo pomocne.

W ósmej minucie wyrównał Denis Lifanow, natomiast krótko przed przerwą ekipie z Wilanowa prowadzenie dał Maciej Pikiewicz. Po pierwszej połowie AZS UŚ Katowice przegrywał 1:2.

W drugiej partii miejscowi próbowali walczyć, ale na niewiele się to zdało. Gole na koncie katowickiego zespołu zapisali jeszcze Dominik Wilk oraz Sergiej Łapa, a po przeciwnej stronie barykady do protokołu wpisali się Michał Klaus, Michał Rabiej (2) oraz Grzegorz Och.

Ostatecznie AZS UW wygrał akademickie derby 6:3. Na YouTube trafił już natomiast skrót tego spotkania.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)