Absolutny hit! Tego meczu nie można przegapić

Absolutnie wybornie zapowiada się premierowy mecz w ramach czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. W Bielsku-Białej naprzeciwko siebie staną dwie najlepsze drużyny minionego sezonu.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Rekord Bielsko-Biała vs Red Devils Chojnice Materiały prasowe / Marek Łękawa / Na zdjęciu: Rekord Bielsko-Biała vs. Red Devils Chojnice
Pojedynek Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa odbędzie się już 29 września 2023 roku. Początek rywalizacji wicemistrza z mistrzem Polski przewidziany został na godzinę 18:15.

Będzie to premierowe starcie w ramach czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Niewątpliwie zanosi się na ogromne emocje.

Do tej pory Constract Lubawa prezentował się bardzo solidnie. Z dorobkiem dziewięciu punktów i bilansem bramkowym 19:7 znajduje się na fotelu lidera najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Rekord Bielsko-Biała jest natomiast czwarty. Ten zespół jednak również nie przegrał ani jednego meczu - ma komplet trzech zwycięstw. Bielszczanie legitymują się jednak słabszym bilansem bramkowym niż Constract Lubawa - tj. 10:4.

ZOBACZ WIDEO: Probierz musi wzniecić ogień walki

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także:
Hiszpanie nie mają wątpliwości. Piszą o Lewandowskim
Probierz ujawnił, jak zachował się Piszczek


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×