Gdzie obejrzeć Piast Gliwice - GI Malepszy Arth Soft Leszno? Kiedy i o której mecz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno

Ostrzymy sobie zęby na kolejną konfrontację o brązowy medal Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. Ponownie naprzeciwko siebie staną zawodnicy Piasta Gliwice i GI Malepszy Arth Soft Leszno. Oglądaj online na Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwsza konfrontacja o trzecie miejsce w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy zdecydowanie nie rozczarowała. 18 maja w Lesznie działo się naprawdę sporo. Pojedynek od początku był bardzo zacięty i emocjonujący. Ani jedni, ani drudzy nie zamierzali odpuszczać. Wynik rywalizacji w 11. minucie otworzył Edgar Varela. Na odpowiedź ze strony gospodarzy nie musiał długo czekać - 15. minuta przyniosła trafienie Rajmunda Siecli. W 23. minucie zgromadzeni kibice z Leszna oszaleli po tym, jak piłkę w siatce umieścił Wiaczesław Kożemjaka. 32. minuta to kolejny gol - tym razem Ricka. Goście wyrównali, a nieco później okazało się, że potrzebna będzie dogrywka (stan po dwóch połowach to 2:2). W dodatkowym czasie gry lepiej spisali się podopieczni trenera Orlando Duarte. Najpierw trafił Vinicius Lazaretti, a później - Bruno Graca oraz Rafael Cadini. Tym samym Piast wygrał 5:2 i znacząco przybliżył się do wywalczenia brązowego medalu. Przypomnijmy, że po taki sukces drużyna Duarte sięgnęła również w poprzednim sezonie.

Piast Gliwice - GI Malepszy Arth Soft Leszno transmisja. Kiedy i o której?

W rywalizacji o trzecie miejsce w Fogo Futsal Ekstraklasie jeszcze wiele może się zdarzyć. Co prawda gliwiczanie są faworytem, jednak leszczynianie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. To zwiastuje kapitalne widowisko! Drugi mecz o brązowy medal odbędzie się 25 maja 2024 roku w Gliwicach. Czy będzie transmisja online? Ależ oczywiście, że tak. Spotkanie obejrzysz na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Początek rywalizacji wyznaczono na godzinę 19:00. Pilot WP pozwala na oglądanie meczów z poziomu różnych urządzeń. Chodzi m.in. o telewizory, komputery, smartfony czy tablety. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto również pamiętać o tym, że w bibliotece Pilot WP pojawiają się skróty meczów, wypowiedzi po spotkaniach, ale i zapisy całych transmisji. W każdej chwili można więc cofnąć się do tego, co już się wydarzyło w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Historia bezpośrednich pojedynków pomiędzy Piastem Gliwice a GI Malepszy Arth Soft Leszno przedstawia się następująco: 18.05.24 (Ekstraklasa) GI Malepszy Arth Soft Leszno 2:2 (2:5) Piast Gliwice 03.05.24 (Puchar Polski) Piast Gliwice 1 : 2 GI Malepszy Arth Soft Leszno 01.05.24 (Puchar Polski) GI Malepszy Arth Soft Leszno 2 : 6 Piast Gliwice 27.01.24 (Ekstraklasa) GI Malepszy Arth Soft Leszno 4 : 5 Piast Gliwice 15.10.23 (Ekstraklasa) Piast Gliwice 3 : 3 GI Malepszy Arth Soft Leszno Z analizy wyników wynika, że: Piast Gliwice wygrał dwa mecze. GI Malepszy Arth Soft Leszno wygrał jeden mecz. dwa mecze zakończyły się remisem w reg.czasie gry. W ostatnim meczu (18.05.24) oba zespoły zremisowały 2:2. Piast Gliwice odniósł największe zwycięstwo w meczu z 01.05.24, wygrywając 6:2.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty