Czas zacząć walkę o złoty medal! Kto zostanie mistrzem Polski?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała
zdjęcie autora artykułu

Już niebawem poznamy mistrza Polski w futsalu. Kto wygra rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy? W grze o najcenniejsze trofeum pozostają zespoły z Lubawy i Bielska-Białej.

W tym artykule dowiesz się o:

W wielkim finale Fogo Futsal Ekstraklasy mamy powtórkę z ubiegłego sezonu. Wówczas Constract Lubawa okazał się lepszy od Rekordu Bielsko-Biała i sięgnął po tytuł mistrza Polski.

Teraz bielszczanie na pewno staną na rzęsach, by zrewanżować się lubawianom. Niewątpliwie taki scenariusz jest możliwy. Niewykluczone też, że finalnie to Constract ponownie będzie cieszyć się z mistrzostwa Polski.

Przypomnijmy, że w półfinałach Constract rozprawił się z GI Malepszy Arth Soft Leszno, zaś Rekord Bielsko-Biała okazał się lepszy od drużyny Piasta Gliwice.

W sezonie zasadniczym triumfował Constract Lubawa. Rekord Bielsko-Biała zajął drugie miejsce, uzyskując tylko punkt mniej od Constractu.

Co przyniesie nam pierwszy finał Constract - Rekord? Czas pokaże. Na pewno warto obejrzeć to spotkanie. Zostało ono zaplanowane na 22 maja 2024 roku. Początek o 19:00.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Czytaj także: > A jednak to prawda. Pierwszy raz pokazali się razemStatystycznie był czwarty na świecie. W Jagiellonii na razie nie przekonuje

Źródło artykułu: WP SportoweFakty