Ważny ruch Widzewa Łódź. Lider zatrzymany na kolejny sezon

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
zdjęcie autora artykułu

Jefferson Ortiz nadal będzie bronić barw futsalowego Widzewa Łódź. W przyszłym sezonie Kolumbijczyk wróci do gry po zaleczeniu poważnego urazu.

W tym artykule dowiesz się o:

Jefferson Ortiz nie będzie dobrze wspominać sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. Co prawda zawodnik szybko stał się filarem tego zespołu, jednak od 24 stycznia pauzował ze względu na poważny uraz.

"Od chwili zdarzenia Jeffer był pod bacznym okiem klubowego fizjoterapeuty oraz specjalistów Oficjalnego Dostawcy klubu - OrtoTeam. Seria przeprowadzonych badań potwierdziła diagnozę zerwania więzadeł w prawym kolanie" - informował Widzew.

W przyszłym sezonie Kolumbijczyk znów przywdzieje barwy łódzkiej drużyny, o czym klub oficjalnie poinformował w mediach społecznościowych.

Jeżeli zdrowie będzie mu dopisywać, ponownie powinien być liderem Widzewa. Ten zawodnik bez wątpienia ma bardzo duże umiejętności. Jest w stanie skutecznie rywalizować z przeciwnikami z klubów ze ścisłej elity Fogo Futsal Ekstraklasy.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Czytaj także: > A jednak to prawda. Pierwszy raz pokazali się razemStatystycznie był czwarty na świecie. W Jagiellonii na razie nie przekonuje

Źródło artykułu: WP SportoweFakty