Kolejne rozstania w Piaście Gliwice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / jadamska97 / Piast wywalczył kolejny medal
Materiały prasowe / jadamska97 / Piast wywalczył kolejny medal
zdjęcie autora artykułu

Latem do dużych zmian dochodzi w drużynie brązowych medalistów Fogo Futsal Ekstraklasy Piaście Gliwice. Klub poinformował o rozstaniu z piątką zawodników. Wcześniej z Piasta odszedł trener Orlando Duarte.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas przerwy między sezonami w drużynach Fogo Futsal Ekstraklasy dochodzi do zmian. Dużo dzieje się w Piaście Gliwice. Brązowi medaliści zakończonych rozgrywek najpierw rozstali się z trenerem, a ostatnio poinformowali o rozstaniu się z piątką graczy.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Barw klubu z Górnego Śląska nie będą reprezentował dłużej Alex Gonzalez, który z klubem sięgnął, oprócz brązowego medalu, po Puchar Polski.

Piast pożegnał także Piotra Matrasa. "Bez względu na wszystko zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć, o czym najlepiej świadczy komplet ligowych spotkań Puchar Polski i brązowy medal to także twoja zasługa" - tak podziękowali gliwiczanie swojemu zawodnikowi na łamach portalu społecznościowego.

Ostatniego okresu dobrze nie do końca wspomina Patrik Zatović, który po powrocie do Gliwice już nie imponował skutecznością. Z kolei Rafael Cadini z Piastem osiągnął wszystko, co najlepsze. Trzy medale, w tym złoty oraz na koniec Puchar Polski. Rok w klubie spędził Alan Gitahy i on także będzie miał co powiesić w salonie nad kominkiem.

Wkrótce klub z Gliwic ma poinformować, kto latem dołączy do drużyny.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty