Polska - Czechy: gol za golem w meczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu

Reprezentacja Polski w futsalu ma za sobą drugie spotkanie kontrole z Czechami. Po porażce we wtorek 2:3, w czwartek Biało-Czerwoni wygrali 4:3.

Reprezentacja Polski w futsalu przebywa na zgrupowaniu w Chorwacji. Najważniejszymi etapami konsultacji były kontrolne spotkania z reprezentacją Czech.

We wtorek górą z potyczki wyszli nasi południowi sąsiedzi, którzy zwyciężyli 3:2. W czwartek podopiecznym Błażeja Korczyńskiego udało się skutecznie zrewanżować, chociaż przez dłuższy czas nic na to nie wskazywało.

To Czesi otworzyli wynik, na gola Polaków błyskawicznie odpowiedzieli trafieniem, a po przerwie na wyjście na trzecie prowadzenie potrzebowali trzech minut. Później jednak strzelali już tylko wybrańcy Korczyńskiego. W 30. minucie wyrównał Jakub Raszkowski, a chwilę później bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mikołaj Zastawnik.

Polska - Czechy 4:3 (1:2) Rajmund Siecla 10', Tomas Vnuk (sam.) 21', Jakub Raszkowski 30', Mikołaj Zastawnik 31' - Lukas Krivanek 2', Pavel Drozd 11', Michal Holy 24'

Skład reprezentacji Polski: Krzysztof Iwanek - Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel. Grali także: Tomasz Warszawski, Bartłomiej Nawrat oraz Mateusz Madziąg, Maciej Jankowski, Jacek Dzienis, Paweł Kaniewski, Kamil Surmiak, Miłosz Krzempek, Jakub Raszkowski, Rajmund Siecla.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty