Mocny ruch klubu z Kamienicy Królewskiej. Ukrainiec może zrobić różnicę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / Na zdjęciu futsaliści We-Met Futsal Club Kamienica Królewska i BSF ABJ Bochnia
Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / Na zdjęciu futsaliści We-Met Futsal Club Kamienica Królewska i BSF ABJ Bochnia
zdjęcie autora artykułu

We-Met FC Kamienica Królewska przedstawił nowego szkoleniowca. Tę rolę pełnić będzie Ołeksandr Bondar. Funkcję trenera Ukrainiec połączy z grą.

W tym artykule dowiesz się o:

W Kamienicy Królewskiej trwają przygotowania do kolejnego sezonu w Fogo Futsal Ekstraklasie. Wiadomo już, że zespół poprowadzi Ołeksandr Bondar. Na tym stanowisku zastępuje Miłosza Kocota.

"Doskonale znany w polskim futsalu, były zawodnik m.in. Rekordu Bielsko-Biała, Wisły Kraków czy Red Devils Chojnice, najskuteczniejszy obcokrajowiec w historii FOGO Futsal Ekstraklasa zostaje grającym trenerem w naszym zespole" - przekazał We-Met FC.

Ostatnie pół sezonu Bondar spędził w Eurobusie Przemyśl. Wcześniej natomiast z sukcesami sprawował funkcję grającego trenera w Kardinalu Równe, gdzie zdobył pierwszy w historii Puchar Ukrainy, a także sięgnął po brązowy medal w rozgrywkach ligowych - także pierwszy w historii klubu.

"Wierzymy, że również kibice na Kaszubach będą mogli świętować podobne sukcesu pod wodzą trenera Bondara!" - czytamy we wpisie klubu z Kamienicy Królewskiej.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach!Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty