Ruchy kadrowe w Dremanie Opole Komprachcice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
zdjęcie autora artykułu

Jak na razie do Dremana Opole Komprachcice latem pozyskał trzech zawodników. Wzmocnienia na papierze wyglądają solidnie.

Występujący w Fogo Futsal Ekstraklasie Dreman Opole Komprachcice po raz drugi z rzędu zakwalifikował się do play-off, ale ponownie rywalizację zakończył już na pierwszej rundzie.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W nowym sezonie zespół cel będzie miał podobny. Pewne utrzymanie, walka o play-off i być może sprawienie niespodzianki jakim byłby awans do czołowej czwórki.

Z myślą o rozgrywkach 2024/25 działacze Dremana dokonują roszad kadrowych. Z klubu odszedł jak na razie jeden zawodnik. W Widzewie Łódź karierę kontynuował będzie Arkadiusz Szypczyński.

Działacze sfinalizowali jak na razie trzy transfery. Najbardziej znany spośród pozyskanych graczy jest Mateusz Mrowiec, który do drużyny dołączył z Constractu Lubawa.

Dwaj kolejni zawodnicy występowali w 1. lidze. Mateusz Matlęga z AZS-em UŚ Katowice wywalczył awans do ligowej elity, ale po rozgrywkach postanowił zmienić otoczenie. Na zapleczu Fogo Futsal Ekstraklasy dłużej nie będzie także grał Mateusz Kosowski, który GKS Futsal Tychy zamienił na Dremana Opole Komprachcice.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hanoweru. "Widać było, że są po ludzku wkurzeni"

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty