Tajemniczy rekord w Fogo Futsal Ekstraklasie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / jadamska97 / Piast wywalczył kolejny medal
Materiały prasowe / jadamska97 / Piast wywalczył kolejny medal
zdjęcie autora artykułu

Dość tajemniczą informację przekazał 3. zespół w Fogo Futsal Ekstraklasie. Piast Gliwice sprzedał swojego czołowego zawodnika i tym samym pobił rekord ligi. Problem w tym, że kwoty transferu nie podano.

W tym artykule dowiesz się o:

To nie jest dobra wiadomość dla kibiców Fogo Futsal Ekstraklasy. Po pół roku z Piasta Gliwice odchodzi jego najlepszy zawodnik - Rick. Jeden z najlepszych zawodników ligi w przeciągu jednej rundy rozegrał 19 meczów i zdobył w nich aż 24 gole.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Nic dziwnego, że swoją postawą mistrz Brazylii z 2023 roku wzbudził zainteresowanie kluby z rodzinnego kraju. W efekcie Rick wróci do Ameryki Południowej.

Tutaj rozpoczyna się wielka tajemnica. Działacze Piasta poinformowali, że nowy klub aktywował kwotę wykupu i zarazem pobił rekord transferowy zawodnika wychodzącego z Fogo Futsal Ekstraklasy.

Niestety gliwiczanie nie podali o jaką sumę chodzi, a to przecież interesuje kibiców futsalu w Polsce. Co więcej, na razie nie wiemy do jakiego klubu trafił 30-letni Pivot. Tego zapewne dowiemy się w najbliższym czasie. Podobnie jak nazwiska nowego trenera Piasta. Po odejściu Orlando Duarte na stanowisku pozostał vacat.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hanoweru. "Widać było, że są po ludzku wkurzeni"

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty