Futsal: Wygrana Wisły

W pierwszym meczu 2. kolejki ekstraklasy futsalu Wisła Krakbet Kraków pokonała we własnej hali beniaminka Remedium Pyskowice 3:1.

Michał Piegza

Lider ekstraklasy futsalu i ubiegłosezonowy wicemistrz Polski Wisła Krakbet Kraków wygrała drugi mecz. Biała Gwiazda pokonała beniaminka Remedium Pyskowice 3:1.

Do przerwy pachniało niespodzianką, bo goście przegrywając zdołali zdobyć wyrównującego gola. W drugiej połowie podopieczni Błażeja Korczyńskiego wzięli się do pracy i zdobyli dwie bramki i ostatecznie zainkasowali 3 punkty.

Pyskowiczanie przegrali 3:1, ale po raz drugi pokazali, że mimo faktu promocji do ekstraklasy kuchennymi drzwiami (zespół z Górnego Śląska zastąpił w lidze mistrzów Polski z Akademię FC Pniewy) nie będą dostarczycielami punktów.

Wisła Krakbet Kraków - Remedium Psykowice 3:1 (1:1)
Zadorożnyj 6', Kusia 33', Wachula 38' - Starowicz 13'.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)