Futsal: Wisła obudziła się przed przerwą

W ostatnim pojedynku 7. kolejki ekstraklasy futsalu KGHM Euromaster Chrobry Głogów zmierzył się z Wisłą Krakbet Kraków. Gospodarze objęli w spotkaniu prowadzenie, ale potem strzelali już tylko goście.

Michał Piegza
Wisła Krakbet Kraków w meczu z Euromasterem Chrobrym Głogów jako pierwsza straciła gola, ale później już panowała na placu gry. Na wyrównującą bramkę Biała Gwiazda czekać musiała aż do 19. minuty.
Worek z golami rozwiązał się po przerwie. Przyjezdni trzykrotnie pokonali bramkarza Chrobrego. Dzięki zwycięstwu Wisła Kraków utrzymała prowadzenie w lidze, gdzie lepszą różnicą bramek wyprzedza Rekord Bielsko-Biała.

Po siedmiu seriach wykrystalizowała się czołówka, do której należy pięć drużyn. Reszta drużyna z trwogą musi patrzeć za to na końcówkę ligi, gdzie dołuje jedynie AZS UG Gdańsk.

Euromaster Chrobry Głogów - Wisła Krakbet Kraków 1:4 (1:1) Pieczyński 8' - Jonczyk 19', Bondar 31', Budniak 35', Vakhula 37'