Futsal: Horror w meczu pretendentów

To był prawdziwy hit na zakończenie 1. kolejki ekstraklasy. W meczu drużyn, które wymienia się wśród kandydatów do mistrzostwa, emocje były do samego końca. Gatta Zduńska Wola pokonała na własnym terenie Clearex Chorzów 6:3.

Michał Piegza

Pierwsi w meczu gola zdobyli goście, ale chwilę później był remis. Na przerwę z prowadzeniem zeszli gospodarze, a po zmianie stron powiększyli przewagę.

Clearex zabrał się za odrabianie strat i doprowadził do remisu. W 39. minucie Gatta trafiła na 4:3, a potem zdobyła dwa kolejne gole wykorzystując fakt, że przyjezdni wycofali bramkarza.

Gatta Zduńska Wola  - Clearex Chorzów 6:3 (2:1) Adamski 15', Krawczyk 18', Stanisławski 22', Marciniak 39', 40', Szymczak 40' - Tkacz 14', Seget 26', Budniak 33'.