Futsal: Chrobry Głogów postraszył Piasta Gliwice

W meczu kończącym 14. kolejkę Euromaster Chrobry Głogów przegrał z Piastem Gliwice 2:5. Gospodarze postraszyli wyżej notowanego rywala jedynie w końcówce pierwszej części.

Michał Piegza
Piast Gliwice w meczu w Głogowie z Euromasterem Chrobrym szybko objął dwubramkowej prowadzenie i wydawało się, że spotkanie ma pod kontrolą. Tymczasem przed przerwą gospodarze złapali kontakt, a chwilę później doprowadzili do wyrównania.

Po zmianie stron Piast długo męczył się z rywalem, wyszedł na prowadzenie 3:2, ale dopiero w końcówce wypunktował przeciwnika i zwyciężył 5:2.

Teraz przed ligowcami dwa tygodnie przerwy. Swój czas będzie miała reprezentacja Polski.

Euromaster Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2:5 (2:2) Szala 16', Nowak 16' - Piskorz 1', 28', Nowak (sam.) 9', Dewucki 38', Pautiak 39'