Futsal: porażka reprezentacji Polski

W rewanżowym meczu towarzyskim reprezentacja Polski w futsalu przegrała na wyjeździe ze Słowenią 1:3. W poniedziałek Biało-Czerwoni zremisowali 3:3.

Michał Piegza
Reprezentanci Polski w futsalu Newspix / GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl / Na zdjęciu: Reprezentanci Polski w futsalu
Nie wyszedł reprezentacji Polski w futsalu rewanżowy meczu ze Słowenią. Po poniedziałkowym remisie 3:3 Biało-Czerwoni mieli nadzieję co najmniej na powtórzenie wyniku.

Do przerwy 1:0 prowadzili gospodarze najbliższych finałów mistrzostw Europy, w których zagrają także Polacy. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego do wyrównania doprowadzili w 29. minucie. Później gole zdobywali już jednak tylko Słoweńcy, ostatecznie zwyciężając 3:1.

Słowenia - Polska 3:1 (1:0)
Fidersek 19', 33', Ceh 37' - Gładczak 29'

Skład reprezentacji Polski: Widuch, Kałuża - Mikołajewicz, Czech, Kriezel, Lutecki, Kubik, Dewucki, Cyman, Gładczak, Mizgajski, Solecki, Popławski, Wojciechowski.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Reprezentacja Polski podczas finałów mistrzostw Europy wyjdzie z grupy?