Futsal: mistrz Polski ograł wicemistrza

Na koniec 9. kolejki ekstraklasy futsalu mistrz Polski Rekord mierzył się z wicemistrzem Gattą Activą Zduńska Wola. Nie było niespodzianki, bielszczanie zwyciężyli 5:2.

Michał Piegza
futsaliści Rekordu Bielsko-Biała Newspix / MACIEJ GILEWSKI / Na zdjęciu: futsaliści Rekordu Bielsko-Biała
Jedynie w pierwszej połowie futsaliści Gatty byli w stanie przeciwstawić się mistrzom Polski, Rekordowi. Goście jako pierwsi zdobyli gola i prowadzenie utrzymywali przez... sześć minut.

W końcówce pierwszej części oba zespoły dołożyły po kolejnym trafieniu, ale po zmianie stron wyższość mistrzów Polski z Bielska-Białej nie podlegała już dyskusji.

Ostatecznie Rekord zwyciężył 5:2 i z kompletem punktów prowadzi w tabeli.

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 5:2 (2:2)