Futsal: Gatta Active Zduńska Wola wygrała w Lesznie

Jedno spotkanie rozegrano w niedzielę w lidze futsalu. W Lesznie niespodzianki nie było. Beniaminek ekstraklasy GI Malepszy przegrał z Gattą Zduńska Wola 3:4. Do 30. minuty to gospodarze prowadzili dwoma golami.

Michał Piegza
Futsal Newspix / Jakub Ziemianin / Futsal
Trzeci mecz i trzecia wygrana. Gatta Active Zduńska Wola notuje świetne wejście w sezon. Koty miały jednak spore problemy w wyjazdowej potyczce z beniaminkiem GI Malepszy Futsal Leszno.

Do 30. minuty to gospodarze prowadzili dwoma golami (3:1). Przyjezdnym udało się jednak przełamać obronę lesznian i w pięć minut zdobyć trzy bramki na wagę trzech punktów.

GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola 3:4 (1:1)
Bartnicki 7', Kruszyński 26', Witek 29' - Szymczak 8', Sobalczyk 30', Stanisławski 31', Krawczyk 35'