Statscore Futsal Ekstraklasa. Legia Warszawa wciąż zaskakuje. Rehabiltacja Clearexu Chorzów

Świetnie w sezon wszedł beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy Legia. Warszawski zespół wygrał po raz drugi. Tym razem pokonał mający walczyć o czołowe lokaty Dreman. Za porażkę sprzed tygodnia zrehabilitował się Clearex Chorzów.

Michał Piegza
Zawodnicy Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Zawodnicy Legii Warszawa
Beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy Legia nie bierze jeńców. Po pewnej wygranej w premierowej serii, w 2. kolejce warszawska drużyna również sięgnęła po komplet punktów.

Legia rywalizowała na wyjeździe z Dremanem Opole Komprachcice i wypunktowała rywala zwyciężając 3:0. Gospodarze w trwającym sezonie mają ambitne cele, ale zostali sprowadzeni brutalnie na ziemię. Wszystko na żywo mogli w WP Pilot zobaczyć fani futsalu.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Po drugie zwycięstwo sięgnął także Piast. Gliwiczanie z małymi problemami pokonali Fit-Morning Gredar Futsal. Gospodarze długo prowadzili, goście chwilę przed przerwą wyrównali. Po niej Piast dwoma bramkami udokumentował swoją wyższość.

Za porażkę na inaugurację ze wspomnianym zespołem z Gliwic zrehabilitował się Clearex. Chorzowianie grali w Białymstoku z MOKS-em Słoneczny Stok. Do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron goście zdobyli cztery bramki, rywale tylko raz trafili do siatki.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów 2:5 (1:1)
Brocki (sam.) 9', Belzyt 32' -  Prolejko (sam.) 3', Dewucki 29', 33', Możejko 30', Mariusz Seget 40'

Piast Gliwice - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 3:1 (1:1)
Cadini 12', Dasaiev 26', Zatovic 35' - Grochowski 20'

Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa 0:3 (0:1) Grzyb 5, Milewski 17', Knajdrowski 24'

16. Górnik Polkowice 2 0 2:12 0 0 2

Czytaj także: Statscore Futsal Ekstraklasa. Jedenaście lat od tragedii Statscore Futsal Ekstraklasa. Jedni odbili się od dna, drudzy pogorszyli swoją sytuację ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nawet Lewandowski czasem się myli. Tak przegrał z Muellerem!

Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Legia Warszawa rundę jesienną zakończy na ligowym podium?