Beniaminek sponiewierany u siebie. W Brzegu cios zdali goście

Popisali się skutecznością zawodnicy STATSCORE Futsal Ekstraklasy w dwóch niedzielnych spotkaniach. Wysoko wygrał GI Malepszy Futsal Leszno. W końcówce trzy punkty zapewnił sobie LSSS Team Lębork.

Michał Piegza
Zdjęcie z meczu GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy Materiały prasowe / Czarny productions / Futsal Leszno / Zdjęcie z meczu GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy
Szesnaście goli padło w dwóch niedzielnych meczach 7. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Prawdziwej klęski we własnej hali doznał beniaminek AZS UG Futsal.

Gdańszczanie mecz z GI Malepszy Futsalem Leszno rozpoczęli od gola w 1. minucie. Później jednak goście dominowali i systematycznie punktowali rywala. Ostatecznie gracze z Leszna wygrali 8:1.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Sporo emocji było w drugim meczu. Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg i LSSS Team Lębork w 1. połowie zdobyli po trzy gole. Kibice obecni na meczu mieli nadzieję, że po przerwie na parkiecie będą równie wielkie emocje. Padł jednak tylko jeden gol. W końcówce Witalij Kolesnyk zapewnił graczom z Lęborka trzy punkty.

W środku tygodnia udział w II fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie Rekord. Następna kolejka ligowa rozgrywana będzie od soboty. Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie WP Pilot.

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg - LSSS Team Lębork 3:4 (3:3)
Witek 15', 16', Kucharski 20' - Laskowski 6', Davidson 16', 18', Kolesnyk 39'

AZS UG Futsal - GI Malepszy Futsal Leszno 1:8 (1:4) Wesserling 1' - Wojciechowski 5', Lisowski 12', 22', 26', Konopacki 19', Wesserling (sam.) 20', Olszak 24', Douglas 28'

16. Górnik Polkowice 7 4 18:46 1 1 5

Czytaj także: Co za demolka! Mistrz Polski bezlitosny dla beniaminka UEFA Futsal EURO 2022. Polacy poznali rywali ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Oryginalna akcja zespołu Piotra Zielińskiego

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
AZS UG Gdańsk utrzyma się w STATSCORE Futsal Ekstraklasie?