Trener Polaków: Czujemy się oszukani

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / HOKEJ.NET / Na zdjęciu: Robert Kalaber
YouTube / HOKEJ.NET / Na zdjęciu: Robert Kalaber
zdjęcie autora artykułu

- Czujemy się oszukani, tych dwóch ostatnich kar nałożonych na nas w ogóle nie było - mówił po meczu z Wielką Brytanią Robert Kalaber, selekcjoner polskich hokeistów. Po dogrywce Biało-Czerwoni przegrali z Wielką Brytanią 4:5.

W tym artykule dowiesz się o:

- Mogliśmy ten mecz dociągnąć do innego wyniku. Po dwóch tercjach byśmy w ciemno brali ten jeden punkt. Idziemy dalej, bo ten punkt może być złoty - mówił na gorąco po meczu Róbert Kaláber.

Polacy po dwóch tercjach przegrywali z Wielką Brytanią 1:3, jednak pokazali determinację i doprowadzili do wyrównania a później gdy gospodarze wyszli w końcówce meczu na prowadzenie, to biało-czerwoni ponownie doprowadzili do wyrównania na 4:4.

- Chłopaki pokazali charakter, doprowadziliśmy wynik na 3:3. Później straciliśmy bramkę w osłabieniu, ale zdołaliśmy ponownie wyrównać.

- W dogrywce mieliśmy kilka okazji, a jeszcze przed tą karą w regulaminowym czasie była jeszcze jedna okazja gdzie zabrakło paru centymetrów i mogliśmy się cieszyć z trzech punktów. Nie udało się, troszkę szczęścia zabrakło, a te decyzję sędziów ... nie wiem co mam powiedzieć - dodał selekcjoner reprezentacji Polski.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zaryzykował i się udało! Cudowny gol w Niemczech

Źródło artykułu: HOKEJ.NET