Finał PHL: Comarch Cracovia - GKS Tychy, transmisja TV, stream online, gdzie obejrzeć na żywo?

We wtorek o 18:30 rozpocznie się drugi mecz finałowy PHL Comarch Cracovia - GKS Tychy. Transmisja TV w TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
PAP

Comarch Cracovia - GKS Tychy, gdzie obejrzeć na żywo?

We wtorek 15 marca odbędzie się drugi mecz finału Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Comarch Cracovią a GKS Tychy. Transmisja TV wystartuje w TVP Sport o 18:15. Stream online dostępny będzie na sport.tvp.pl. Relacja z tego wydarzenia w WP SportoweFakty.

Cracovia zaczęła lepiej. GKS Tychy musi gonić

W poniedziałek drużyna Pasów pewnie pokonała GKS Tychy 3:1, a hokejowi eksperci jednogłośnie okrzyknęli ten pojedynek mianem prawdziwej reklamy tej dyscypliny sportu.

Pierwszy mecz finału Polskiej Hokej Ligi lepiej rozpoczęli gracze z Tychów. Cracovia straciła bramkę pod koniec pierwszej tercji i w kolejnych odsłonach starcia musiała gonić rywali. Podopieczni Rudolfa Rohaczka odrobili straty z nawiązką jeszcze w drugiej części spotkania. Wynik konfrontacji na 3:1 dla krakowian został ustalony w trzeciej tercji. Tym samym, w finałowej rywalizacji, zespół trenera Rohaczka prowadzi 1:0.

Co ciekawe, fazę zasadniczą Polskiej Hokej Ligi wygrał zespół Pasów. Mimo tego, poniedziałkowe zwycięstwo było dla krakowian dopiero drugim triumfem nad GKS Tychy w tym sezonie. Obie ekipy mierzyły się już ośmiokrotnie.

Ewentualna wygrana w drugim meczu finałowym sprawi, że Cracovia będzie miała dobrą zaliczkę przed meczami wyjazdowymi.

Comarch Cracovia - GKS Tychy / 15 marca 18:30 / transmisja w TVP Sport, stream online w sport.tvp.pl.