MŚ w hokeju: Polska - Kazachstan na żywo

Relację prowadzą : autor:
Łukasz Witczyk
autor:
Rafał Malinowski
60. minuta: Polska - Kazachstan 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Koniec spotkania. Polacy po dobrym meczu musieli uznać wyższość wyżej notowanych Kazachów. Na trzy sekundy przed zakończeniem meczu karę dwóch minut otrzymał Litwinenko.
Skomentuj 2
58. minuta: Polska - Kazachstan 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Kazachowie w natarciu. Polacy próbują wyjść z akcją, ale są szybko zatrzymywani.
Skomentuj 0
57. minuta: Polska - Kazachstan 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Okazję miał Laszkiewicz, ale na posterunku był bramkarz Kazachstanu.
Skomentuj 0
57. minuta: Polska - Kazachstan 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Kazachowie umiejętnie się bronią.
Skomentuj 1
55. minuta: Polska - Kazachstan 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Kazachowie znów na prowadzeniu. U Polaków zabrakło koncentracji i po prostym błędzie naszej defensywy gola strzelił Starczenko.
Skomentuj 0
54. minuta: Polska - Kazachstan 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) Kolejna świetna interwencja Radziszewskiego! Polacy grają już w komplecie.
Skomentuj 0
  • 53. minuta: Polska - Kazachstan 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) Tłok pod bramką Polaków. Zapała zdołał przejąć krążek i wystrzelić go. Chwilę później naszą reprezentację przed stratą gola uratował Radziszewski.
    Skomentuj 0
    52. minuta: Polska - Kazachstan 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) Dwie minuty kary dla Grzegorza Pasiuta.
    Skomentuj 0
    51. minuta: Polska - Kazachstan 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) Bramka strzelona przez Kolusza dodała Polakom animuszu. Dopingiem Biało-Czerwonych zagrzewają kibice.
    Skomentuj 0
    49. minuta: Polska - Kazachstan 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) Co za akcja Marcina Kolusza! Kapitan reprezentacji Polski po indywidualnej akcji z łatwością ograł bramkarza i doprowadził do wyrównania!
    Skomentuj 1
    48. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Kazachowie zatrzymali atak Polaków.
    Skomentuj 1
    Tak padł gol dla Polski MŚ Dywizji 1A, Kazachstan - Polska 1:1: gol Pociechy Źródło: TVP S.A.
    Skomentuj 0
    46. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Dobra interwencja Radziszewskiego, który obronił strzał Kazacha.
    Skomentuj 0
    45. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) W ostatniej chwili golkiper Kazachów uchronił swój zespół przed stratą gola. Okazję miał Sebastian Kowalówka.
    Skomentuj 1
    44. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Dutka zablokował strzał jednego z Kazachów.
    Skomentuj 0
    44. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Polacy przez dłuższą chwilę gościli pod bramką rywali, ale Kazachowie byli czujni w defensywie.
    Skomentuj 0
    42. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Kazachowie oddają groźne strzały, ale Rafał Radziszewski jest na posterunku.
    Skomentuj 0
    41. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Polacy są już w komplecie. Po raz trzeci w tym meczu Biało-Czerwoni nie stracili gola grając w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    40. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Obie drużyny są już na lodowisku. Zaczynamy trzecią tercję.
    Skomentuj 1
    • yes Zgłoś komentarz
      W trzeciej tercji Kazachowie będą chcieli coś strzelić by czuć się bezpiecznie.
      40. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2) Koniec drugiej części gry. Po wyrównanej i zaciętej tercji Kazachowie prowadzą.
      Skomentuj 2
      • Venci Zgłoś komentarz
        Różnica między Kazachami a Polakami nie jest tak duża jak w poprzednich meczach Azjatów. Zaczynam wierzyć że nasi mają szanse wygrać z Madziarami, choć ci będą faworytem. Ach, gdybym
        Czytaj całość
        mógł być w Krakowie w sobotę!
        • Bartosz Bartosz Zgłoś komentarz
          Kazachstan gra lepiej!
          39. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2) Gra przerwana z powodu zbyt dużej liczby Polaków na lodzie. Dwie minuty kary dla Biało-Czerwonych i wznowienie pod bramką Radziszewskiego.
          Skomentuj 0
          37. minuta: Polska - Kazachstan 1:2 (0:0, 1:2) Niestety, w szeregach Polaków zabrakło koncentracji. Starczenko w łatwej sytuacji zdobył drugiego gola dla Kazachów.
          Skomentuj 0
          36. minuta: Polska - Kazachstan 1:1 (0:0, 1:1) 12 sekund przed końcem gry w podwójnej przewadze bramkę strzelił Bartłomiej Pociecha!
          Skomentuj 1
          35. minuta: Polska - Kazachstan 0:1 (0:0, 0:1) Kolejna kara dla Kazachów. Na ławce kar usiadł Spiridonow. Polacy przez minutę i 37 sekund grają pięciu na trzech.
          Skomentuj 0
          34. minuta: Polska - Kazachstan 0:1 (0:0, 0:1) Polacy wciąż częściej są przy krążku, ale Kazachowie czujnie się bronią. Karę dwóch minut otrzymał Woroncow.
          Skomentuj 0
          32. minuta: Polska - Kazachstan 0:1 (0:0, 0:1) Polacy znajdują się w strefie obronnej rywali. Dwa strzały Pasiuta zostały zablokowane przez Rudenkę.
          Skomentuj 0
          30. minuta: Polska - Kazachstan 0:1 (0:0, 0:1) W ostatnich sekundach gry w przewadze Kazachowie zdobyli gola. Jego autorem był Sawczenko.
          Skomentuj 0
          29. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Strzał Leszka Laszkiewicza, ale bramkarz rywali bez problemów złapał krążek.
          Skomentuj 0
          28. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Za nieprawidłowe zagranie kijem karę dwóch minut otrzymał Rafał Dutka.
          Skomentuj 0
          27. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Niegroźny strzał Polaków. Kazachowie wyszli z kontrą, ale szybko zatrzymali ich Biało-Czerwoni.
          Skomentuj 0
          26. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Kazachowie atakowali, ale Polacy byli czujni w defensywie. Biało-Czerwoni po raz drugi grając w osłabieniu nie stracili bramki. Dutka wrócił już na lód.
          Skomentuj 0
          24. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Dwie minuty kary dla Rafała Dutki.
          Skomentuj 0
          23. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Kontuzja Fiodora Poliszuka. Kazach opuszcza lodowisko. Krótka przerwa w grze.
          Skomentuj 0
          22. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Lepszy początek w wykonaniu Polaków. Kazachowie mają problem, by wyprowadzić krążek spod własnej bramki.
          Skomentuj 0
          21. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 (0:0) Rozpoczęła się druga tercja.
          Skomentuj 0
          Polacy są jedynym zespołem, któremu Kazachowie w pierwszej tercji nie strzelili gola.
          Skomentuj 1
          20. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Koniec pierwszej tercji. To była dobre 20 minut w wykonaniu Polaków, którzy oddali więcej cennych strzałów. Biało-Czerwoni dobrze się bronią i nie pozwalają Kazachom na stworzenie niebezpiecznych sytuacji.
          Skomentuj 1
          • Julka Kopczynska Zgłoś komentarz
            A DYC TO BORAT.....JAJA POLSKA ZA BORATEM GORZEJ BYC NIE MOZE...WSTYD
            20. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Groźny strzał Bryka spod niebieskiej linii, krążek strącił jeszcze jeden z Polaków, ale bez problemów obronił tę próbę golkiper Kazachstanu.
            Skomentuj 0
            19. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Gra się wyrównała, obie drużyny dobrze prezentują się w defensywie.
            Skomentuj 0
            18. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Moment przewagi Polaków. Kazachski bramkarz obronił strzał Grzegorza Pasiuta.
            Skomentuj 0
            17. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Z najbliższej odległości nie dał się pokonać bramkarz Kazachstanu.
            Skomentuj 0
            16. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Po akcji Kazachów krążek nieznacznie minął słupek bramki strzeżonej przez Radziszewskiego.
            Skomentuj 0
            15. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Kontratak Chmielewskiego zatrzymany przez Siemenowa. Chwilę później strzał Poliszuka wyłapał Radziszewski.
            Skomentuj 0
            13. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Kazachowie mają przewagę, a Polacy ograniczają się do kontr. Przed chwilą Biało-Czerwoni mieli szansę na gole, ale strzał został zablokowany przez Kazachów.
            Skomentuj 0
            12. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Dobra kontra Polaków. Kazachskiego bramkarza starał się zaskoczyć Adam Bagiński.
            Skomentuj 0
            11. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Kazachowie nie wykorzystali gry w przewadze. Polacy grają już w pełnym składzie.
            Skomentuj 0
            10. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Przed stratą gola po strzale Sawczenki Polaków uratowała poprzeczka.
            Skomentuj 0
            9. minuta: Polska - Kazachstan 0:0. Dwie minuty kary dla Macieja Kruczka.
            Skomentuj 0
            8. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Strzał Galanta złapał golkiper reprezentacji Kazachstanu. Wznowienie pod bramką rywali. Polacy wygrali wznowienie, na strzał zdecydował się Wanacki, ale krążek minął bramkę.
            Skomentuj 0
            6. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Kazachowie w natarciu, ponowie Biało-Czerwonych uratował Radziszewski.
            Skomentuj 0
            5. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Znakomitą okazję mieli Kazachowie, ale na wysokości zadania stanął bramkarz Polaków: Rafał Radziszewski.
            Skomentuj 0
            4. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Mocny strzał Grzegorza Pasiuta, ale wybronił go golkiper Kazachstanu.
            Skomentuj 0
            4. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Na lodzie leży Mateusz Bryk. Po krótkiej chwili Polak podniósł się z tafli i zjechał na ławkę.
            Skomentuj 0
            3. minuta: Polska - Kazachstan 0:0 Biało-Czerwoni wyszli z akcją, ale niestety był spalony.
            Skomentuj 0
            2. minuta: Polska - Kazachstan 0:0  Dobry początek Polaków, którzy w pierwszych minutach mają przewagę nad rywalami.
            Skomentuj 0
            Polacy w tercji rywali, ale nie zdołali oddać strzału, który mógłby zaskoczyć bramkarza Kazachstanu.
            Skomentuj 0
            Zaczynamy!
            Skomentuj 0
            Hokeiści obu drużyn są już na tafli krakowskiego lodowiska.
            Skomentuj 0
            W dzisiejszych meczach Japończycy pokonali Włochów 3:2, a Ukraińcy przegrali z Węgrami 2:4.
            Skomentuj 0
            Polacy liczą na dobry występ w starciu z Kazachami.
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            Kazachstan jest faworytem imprezy rozgrywanej w Krakowie. Mają oni na swoim koncie komplet zwycięstw, a ich stosunek bramek wynosi 17:4.
            Skomentuj 1
            • Александр Франскевич Zgłoś komentarz
              ЖЖете поляки, завтра с венграми поделите 2 путевку
              W dotychczasowych meczach Polacy wygrali dwa mecze. W środę pokonali Ukraińców i zrealizowali plan minimum na te mistrzostwa.