1:4
Zakończony
USA
22:41

60. minuta Polska - USA (1-4) Polacy przegrali, ale pokazali wolę walki. Na dziś to wszystko. Dziękujemy za uwagę

10
2
6
1
22:39

60. minuta Polska - USA (1-4) Polacy są oklaskiwani na stojąco

42
12
2
2
22:39

59. minuta Polska - USA (1-4) Spokojniejszy okres gry. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że nic się nie zmieni

4
2
2
1
22:36

58. minuta Polska - USA (1-4) Ponownie Murray. Po raz... 56-ty

23
4
3
2
1
22:35

57. minuta Polska - USA (1-4) Zamieszanie pod bramką Murraya. Na szczęście udało mu się interweniować. Gdyby nie polski bramkarz, nie byłoby wesoło...

13
1
3
2
2
22:34

57. minuta Polska - USA (1-4) Do końca zostały raptem trzy minuty

5
1
1
1
1
22:33

56. minuta Polska - USA (1-4) Amerykanie mieli szansę, ale nie zdołali oddać strzału

2
2
2
1
1
22:32

55. minuta Polska - USA (1-4) W Ostrawie wybrzmiał polski hymn. Sympatycy są dumni z występu Biało-Czerwonych

15
4
1
1
22:29

54. minuta Polska - USA (1-4) Dobra akcja w obronie. Polacy przy krążku

17
5
2
1
1
22:27

53. minuta Polska - USA (1-4) Biało-Czerwoni próbują wybijać, ale Amerykanie szybko wracają pod ich bramkę

3
1
3
1
4
22:27

53. minuta Polska - USA (1-4) Kolejny raz rywale pod naszą bramką

2
1
3
22:26

52. minuta Polska - USA (1-4) Amerykanie mają wszystko pod kontrolą

2
1
2
22:23

51. minuta Polska - USA (1-4) Broni Murray. Polacy zepchnięci do defensywy

2
1
4
1
1
22:23

50. minuta Polska - USA (1-4) Bramkę zdobył Cole Caufield. Realizatorzy popełnili błąd

2
2
3
4
11
22:20

49. minuta Polska - USA (1-4) Niestety rywale odpowiadają

4
2
2
7
14
22:15

47. minuta Polska - USA (1-3) Grzegorz Pasiut pokonuje bramkarza Amerykanów

117
40
6
1
5
22:15

47. minuta Polska - USA (1-3) Jest gol dla Polski!

70
20
4
3
2
22:12

46. minuta Polska - USA (0-3) Stosunek strzałów wynosi 18:41

4
2
4
8
22:10

45. minuta Polska - USA (0-3) Rywale w natarciu

1
2
22:06

42. minuta Polska - USA (0-3) Stany Zjednoczone kontrolują to spotkanie. Cole Caufield

5
3
5
7
18
22:04

41. minuta Polska - USA (0-2) Ostatnią tercję czas zacząć

6
2
1
3
21:47

40. minuta Polska - USA (0-2) Kolejne 15. minut przerwy. Po nich zapraszamy na ostatnią, trzecią tercję

10
5
10
12
8
21:45

40. minuta Polska - USA (0-2) Niestety jest bramka. Brady Tkaczuk wpada z krążkiem do siatki

8
4
7
18
44
21:45

40. minuta Polska - USA (0-1) Sędziowie sprawdzają bramkę na VAR-ze

9
3
3
12
17
21:43

39. minuta Polska - USA (0-1) Nie wykorzystujemy gry w przewadze. Rywale w komplecie

3
3
6
13
20
21:41

37. minuta Polska - USA (0-1) Kara dla Stanów Zjednoczonych. Hayes faulował

47
12
1
5
4
21:40

37. minuta Polska - USA (0-1) Ależ mieliśmy szansę. Fantastyczny mecz Polaków

20
8
3
4
1
21:38

35. minuta Polska - USA (0-1) Co za parada. Jak to nie wpadło. Murray przechodzi samego siebie

24
7
2
1
2
21:37

35. minuta Polska - USA (0-1) Trudno nam się przebić. Biało-Czerwoni próbują, ale niewiele z tego wynika

14
3
4
4
2
21:31

32. minuta Polska - USA (0-1) Polacy w natarciu

56
24
14
8
10
21:28

31. minuta Polska - USA (0-1) Sędziowie nie dopatrzyli się faulu na Polakach, a Amerykanie z zimną krwią wykorzystali kontrę. Murray bez szans. Autorem trafienia Michael Kesserling

6
5
7
25
50
21:27

31. minuta Polska - USA (0-1) Niestety bramka

1
2
6
34
48
21:26

29. minuta Polska - USA (0-0) Stosunek strzałów wynosi 13:25

3
2
8
2
21:25

29. minuta Polska - USA (0-0) Murray jest niesamowity i wygrywa pojedynek oko w oko z rywalem

21
7
21:23

27. minuta Polska - USA (0-0) Mamy dużo szczęścia. Amerykanie byli o włos, by trafić z bliskiej odległości

11
4
4
3
2
21:19

26. minuta Polska - USA (0-0) Ponownie świetnie broni Murray

34
12
3
2
5
21:17

25. minuta Polska - USA (0-0) Polska oddaje strzał, ale większego zagrożenia nie było

27
8
7
4
2
21:16

24. minuta Polska - USA (0-0) Broni Murray

34
15
4
3
4
21:15

24. minuta Polska - USA (0-0) Rywale wciąż w natarciu, ale nie zdołali oddać strzału

9
5
4
2
3
21:12

22. minuta Polska - USA (0-0) Stany Zjednoczone pod naszą bramką

10
4
9
8
17
21:10

21. minuta Polska - USA (0-0) Zaczynamy drugą tercję

27
6
2
3
1
20:53

20. minuta Polska - USA (0-0) Koniec pierwszej tercji. Zapraszamy na 15. minut przerwy

59
24
8
5
3
20:52

20. minuta Polska - USA (0-0) Murray znowu nas ratuje

36
8
2
6
4
20:52

20. minuta Polska - USA (0-0) Rywale w komplecie

11
5
4
4
6
20:51

19. minuta Polska - USA (0-0) Amerykanie bronią się umiejętnie i wyprowadzają kontrę. Na szczęście broni Murray. To nieporozumienie mogło wiele kosztować

19
4
4
3
4
20:49

18. minuta Polska - USA (0-0) Trzecia kara dla Stanów Zjednoczonych. Warto to wykorzystać

32
10
3
1
1
20:43

15. minuta Polska - USA (0-0) Co za okazja. Polacy stanęli oko w oko z bramkarzem. Niestety rywale wychodzą z opresji obronną ręką

59
14
7
10
21
20:41

14. minuta Polska - USA (0-0) Fantastyczna riposta. Było blisko, żeby wyjść na prowadzenie

35
13
4
3
3
20:41

13. minuta Polska - USA (0-0) Oblężenie bramki Biało-Czerwonych

4
1
4
9
15
20:40

13. minuta Polska - USA (0-0) Fantastycznie broni Murray. Było groźnie

13
5
2
1
1
20:39

12. minuta Polska - USA (0-0) Polacy mają swoje szanse. Oddali sześć strzałów, przy pięciu rywali

20
5
3
1
1
20:37

10. minuta Polska - USA (0-0) Wielka szansa Polaków. Zmarnowana. Nagrodą pocieszenia dwie minuty kary. Amerykaninowi puściły nerwy i popchnął naszego reprezentanta

28
9
3
2
2
20:33

8. minuta Polska - USA (0-0) Dwie minuty kary dla Amerykanów

38
17
6
2
3
20:31

7. minuta Polska - USA (0-0) Stosunek strzałów wynosi 1:5

9
4
4
3
9
20:31

7. minuta Polska - USA (0-0) Przetrwaliśmy. Łatwo nie było

15
4
2
1
2
20:29

5. minuta Polska - USA (0-0) Dwie minuty kary dla Bryka

3
1
1
12
7
20:27

4. minuta Polska - USA (0-0) Dobrze broni Murray. Nie trudno usłyszeć doping polskich kibiców

16
12
1
1
1
20:26

3. minuta Polska - USA (0-0) Niestety nie ma gola. Fraszko na spalonym

2
2
1
14
31
20:25

3. minuta Polska - USA (1-0) Amerykanie sprawdzają spalonego

6
1
2
4
19
20:25

3. minuta Polska - USA (1-0) Fantastyczna akcja indywidualna Patryka Wronki. Wypracował sobie sytuację i wykorzystał ją z zimną krwią. Krążek ląduje pod spojeniem

43
20
4
4
2
20:24

3. minuta Polska - USA (1-0) Niesamowite! Polska prowadzi ze Stanami Zjednoczonymi!

29
13
5
1
1
20:22

3. minuta Polska - USA (0-0) Oba zespoły się badają. Na razie bez strzałów

8
5
1
1
1
20:21

1. minuta Polska - USA (0-0) Zaczynamy spotkanie

11
3
1
1
1
Czy Polska sprawi sensację i pokona Stany Zjednoczone?
7
6
2
5
2
21:07

Tak prezentują się składy na dzisiejsze spotkanie.

Polska: Murray - Wanacki, Kolusz; Wronka, Pasiut, Fraszko - Wajda, Kruczek; Urbanowicz, Dziubiński, Michalski - Górny, Dronia; Zygmunt, Paś, Krzysztof Maciaś - Kostek, Bryk; Łyszczarczyk, Wałęga, Krężołek.USA: Nedeljkovic - Werenski, Augustine; Gaudreau, Nelson, Boldy - Sanderson, Hughes; Tkachuk, Pinto, Caufield - Vlasic, Petry; Farabee, Hayes, Zegras - Kasselring, Leonard, Eyssimont, Kunin, Brindley.

3
1
1
1
1
20:12

Witamy państwa serdecznie w relacji LIVE z przedostatniego meczu Polski w mistrzostwach świata elity. Biało-Czerwoni zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi. Do tej pory naszej kadrze udało się zdobyć jeden punkt (za doprowadzenie do dogrywki z Łotwą). Z kolei Amerykanie zgromadzili 7 punktów i zajmują 4. miejsce w grupie.