Reaktywacja wałbrzyskiego boksu udana - komentarze po wałbrzyskiej Gali Boksu

I Galę Boksu w Wałbrzychu można uznać za bardzo udaną. - Przyjechał pierwszy garnitur bokserów w Polsce, ale my pokazaliśmy, że boks w Wałbrzychu jest na wysokim poziomie - powiedział pomysłodawca gali Rafał Kaczor.

Mateusz Zborowski
Mateusz Zborowski

Rafał Kaczor (olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski): Gala bardzo udana, kibice dopisali. Ludzie w Wałbrzychu są głodni boksu. Sala pękała w szwach, więc postaramy się aby takie imprezy były cykliczne, na pewno latem będzie kolejna gala. Mamy w Polsce zawodników na bardzo wysokim poziomie, ale my dzisiaj wygraliśmy, co świadczy, że Wałbrzych ma potencjał bokserski. Osobiście moim priorytetowym celem będzie zdobycie upragnionego medalu olimpijskiego w Londynie.

Wojciech Bartnik (medalista IO w boksie, zawodowy bokser): Reaktywacja wałbrzyskiego boksu bardzo udana. Organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik. Walki stały na bardzo wysokim poziomie. Mogliśmy w ringu oglądać zawodników kadry narodowej. Sponsorzy dopisali co przyniosło efekt w postaci udanej gali. Ja jestem optymistą wierzę, że w przyszłości zobaczymy, którychś z tych zawodników na Igrzyskach Olimpijskich.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×