Prawdopodobnie wszystkich polskich sportowców widziałeś w akcji, ale czy na pewno potrafisz ich rozpoznać na zdjęciu? To, wbrew pozorom, spore wyzwanie! Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz.

Doświadczona i utytułowana koszykarka, która grała również w najlepszej żeńskiej lidze świata - WNBA.
Ewelina Kobryn
Agnieszka Bibrzycka
Agnieszka Skobel
3/15
Jedna z najlepszych polskich zawodniczek MMA. Stoczyła dotychczas 12 walk, z czego 10 z nich wygrała.
Karolina Kowalkiewicz
Joanna Jędrzejczyk
Agnieszka Niedźwiedź
4/15
Od 2012 roku reprezentant Polski w siatkówce. Z kadrą wywalczył złoto mistrzostw świata i brąz Pucharu Świata.
Michał Kubiak
Dawid Konarski
Paweł Zatorski
5/15
Niezwykle doświadczony koszykarz, który jest również ważną postacią reprezentacji Polski.
Damian Kulig
Mateusz Ponitka
Łukasz Koszarek
6/15
Niespełna 23-letni żużlowiec, który ma na swoim koncie m.in. złoto w Drużynowym Pucharze Świata. Ponadto osiągnął wiele sukcesów indywidualnych.
Bartosz Zmarzlik
Piotr Pawlicki
Patryk Dudek
7/15
Trzy razy stawał na podium mistrzostw świata, cztery razy na podium mistrzostw Europy. Doświadczony i jeden z najlepszych naszych pływaków w XXI wieku.
Konrad Czerniak
Paweł Korzeniowski
Bartosz Kizierowski
8/15
Wybitny polski młociarz, który ma na swoim koncie dwa złote medale mistrzostw świata, ale brakuje mu złota igrzysk olimpijskich.
Wojciech Nowicki
Piotr Małachowski
Paweł Fajdek
9/15
To pięściarz, który jest niepokonany na zawodowym ringu. Stoczył dotychczas 25 walk i wszystkie wygrał.
Artur Szpilka
Maciej Sulęcki
Andrzej Fonfara
10/15
Doświadczony panczenista, który stawał na podium mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich.
Zbigniew Bródka
Konrad Niedźwiedzki
Dariusz Kulesza
11/15
Jeden z naszych najlepszych bramkarzy, który od ponad 10 lat jest częścią reprezentacji Polski.