KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

SPODZIEWANE NIESPODZIEWANE: CISOWIANKA JÓZEFÓW MAZOVIA MTB MARATHON

Jesienna edycja cyklu Cezarego Zamany startuje od maratonu. Długie proste przemieniają się w single tracki, przeszkody terenowe wyrastają jak spod ziemi, a przy dynamicznych zjazdach trzeba uważać, by na tej ziemi się nie znaleźć.

Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
Maraton MTB WP SportoweFakty / Maraton MTB

By nadrobić pandemiczne zaległości z początku i tak mocno opóźnionego sezonu, Cezary Zamana organizuje maratony w szybszym niż dotychczas tempie. Tak samo dynamicznie zapowiada się najbliższa odsłona Cisowianka Mazovia MTB Marathon, czyli ściganie się w Józefowie. „Trasa tego maratonu da się zawodnikom mocno we znaki. Miejsc na popełnienie błędu będzie sporo. Zmieniająca się powierzchnia, wąskie kładki czy kręte single tracki zmuszą wszystkich do maksymalnej koncentracji” – zapowiada Cezary Zamana, dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon. „Pokazały to ubiegłoroczne zawody w Józefowie, gdzie na trasie kolarze nie tylko zsiadali z siodełka, ale i wychodzili ze skóry, aby pokonać przeszkody i wykręcić jak najlepszy czas” – dodaje triumfator Tour de Pologne.

Materiały partnera Materiały partnera

Józefów co roku gości drużynę spod znaku czerwonej M. I co roku zaskakuje nowościami na trasie. Cezary Zamana w każdym sezonie pokazuje, jak wiele potencjału tkwi w józefowskich lasach. Mimo że peleton Mazovii wije się po nich jak wąż, to jeszcze ani razu nie zjadł własnego ogona. I wszystkie znaki na ziemi oraz niebie wskazują, że ta odsłona również zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Choćby i z tego powodu, iż czeka na nich rekordowo duża liczba single tracków.

Józefów dobrze wspominać będą także kibice oraz osoby towarzyszące zawodnikom. Baza zawodów jest zlokalizowana na zielonych, przepięknych terenach hotelu Holiday Inn Józefów.

Materiały partnera Materiały partnera

O jak najlepsze wrażenia zadbają także sponsorzy cyklu. Firma Alltop przyszykowała nagrodę dla zwycięzcy dystansu Fit w kategorii Open Kobiety. CentrumRowerowe.pl przygotowało vouchery zakupowe oraz wysokiej jakości lampki rowerowe Eyen. GO Sport funduje zwyciężczyni oraz zwycięzcy dystansu Fit w klasyfikacji open bony zakupowe o wartości 100 złotych.

Zapisy na Cisowianka Józefów Mazovia MTB Marathon już trwają (https://sts-live.pl/zamanagroup/Event/Details/137)

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×