• sondor

  Oni ci oddadzą Lwów pod warunkiem, że sam ich nałapiesz i zapewne dołożą ci "kijów" na plecy żebyś szybciej uciekał!!!

 • sondor

  ABW twierdzi że ten teren utrzymuje porządek konstytucyjny- całe to ABW jest po prostu ślepe, tak ślepe bo nie widzi że ten porządek dawno już został naruszony i to przez "głowy pisowskie" np.uchwalając ustawę o "nowej KRS" - więc gdzie ten porządek konstytucyjny-chyba żarty sobie stoicie!!!

 • sondor

  Podejrzewam jedno, styl Kubackiego stoi w jawnej sprzeczności z stylem narzuconym prze Doleżala, podobnie jak i z pozostałymi skoczkami nie wyłączając Stocha!!!

 • sondor

  Z organizmem człowieka to jest tak - żeby wiedział że upadnie to zapewne by usiadł i temu nie ma co się dziwić i faworyci czasami przegrywają!!!

 • sondor

  Czego chcecie, ile jest tych Matek Boskich, jedna mniej jedna więcej co za różnica. Jedni mają Jasnogórską, inni Ostrobramską, jeszcze inni inną, więc dlaczego ma nie być i bokserska, kolarska, strzelecka i jeszcze nie wiadomo jaka. Ja ewentualnie mam tylko jedną i mnie to wystarcza, a inni jak "księżulkowie" pozwalają za odpowiednią ofiarę niech maja swoje i o co chodzi!!!

 • sondor

  Zrozumcie kibice jedno - zawodnik, bez względu na dyscyplinę sportu jest człowiekiem, a nie maszyną zaprogramowaną i ma prawo do słabości jak każdy z nas. To jedno, a drugie- na tym polega urok sportu że jeden wygrywa a drugi przegrywa i jako takich faworytów nie ma chyba że w naszej wyobraźni. Polacy przegrali, ale przegrali po walce i to się chwali!!!

 • sondor

  W życiu go nie wybierzcie. Doprowadzi do tego że jak przegracie np.seta to zmuszać będzie was do modlitwy o lepszą grę. To jest chorągiewka na wietrze, która zakończyła swój byt w PISie, a wiadomo jacy są "pisowcy"!!!

 • sondor

  To zapewne "polscy patrioci-katolicy" w myśl przykazania "miłuj bliźniego jak siebie samego" tego dokonali. To niestety jest efekt nagonki na innych przez "dobrą zmianę" i tu dodam - strach ma wielkie oczy!!!

 • sondor

  Piękny gest, ale dlaczego osoby fizyczne mają takie gesty dokonywać, gdzie jest państwo, czy ono widzi tylko Rydzyka i TVP i tam pcha nieskończoną ilość pieniędzy. Tak to tylko rodzić, rodzić a co później z dziećmi potrzebującymi pomocy - to już ich nie obchodzi- to pokazuje nam gdzie państwo ma swych obywateli - dziecko także jest obywatelem!!!