neotom - lubi

 • neotom lubi Komentarz

  Bardzo slabe podejscie pana z Łodzi. Zero klasy

 • neotom lubi Komentarz

  Cały pan Witek. Najpierw że oddadzą młodego za tyle i tyle. A jak sie znalazła kasa to chce młodego zablokować i zniszczyc mu karierę bo w gre wchodzi tylko wypozycznie.
  I to Witek człowiek honoru? Nie to człowiek który nie lubi jak ktoś sie przeciwstawia...
  A gdzie tu sport...???

 • neotom lubi Komentarz

  Jak by to był klub z Grudziądza to by Fijałkowski inaczej mówił. Już dwa razy im pomógł przy zielonym stoliku.

 • neotom lubi Komentarz

  Dziwna decyzja. Krosno powinno uzupełnić I ligę, natomiast druga liga przyjąć nieco inny harmonogram rozgrywek (np. 4-mecze)

 • neotom lubi Komentarz

  A czemu 7 zespołów? Powiedz mi panie Fijałkowski czym się różni Krosno od Grudziądza kiedy wskakiwali po zielonym stoliku ligę wyżej?

 • neotom lubi Komentarz

  "Awans" to trzeba wywalczyć na torze jak GKM "fiałka" taki mały żarcik :)

 • neotom lubi Komentarz

  Jesli pierwsza liga ma jezdzic w okrojonym skladzie to jestem za Krosnem.Taka wyzsza koniecznosc

 • neotom lubi Komentarz

  Oczywiście w pełni nie popieram żadnych działań poza awansem sportowym, ale w obecnym czasie , poprzez koronawirusa jest zupełnie inne podejście do jazdy w lidze i jakiekolwiek działanie władz klubowych , celem ich przetrwania jak chodzi o sytuację podczas plandemi . Obecnie nie liczy się formą, ale cel . Każdy by starał się postąpić w taki sposòb, aby przetrwał 6ak ciężkie czasy , zwłaszcza w sporcie . Nie jestem bynajmniej zwolennikiem takich rozwiązań , ale w " normalnych czasach " , ale sytuacja z jaką mamy do czynienia też taką nie jest . Działania władz Wilkòw Krosno nie mają na celu dyskryminację klubu z Łotwy , lecz dobro naszej rodzimej 1 Ligi i dobro samego klubu .
  Normalnie byłbym przeciwny takiemu działaniu , ale czasy nie są normalne i wyjście naprzeciw w tej konkretnej sytuacji w pełni popieram, czy się to komuś podoba, czy nie .
  Prawdopodobnie 2 Liga i kluby po sezonie 2020 wpadną lub nie , ale jeśli jest szansa startu w lidze wyżej , to w obecnej sytuacji trzeba z tego skorzystać i nie ma co nad tym dyskutować .
  Kr9sno i tak było nastawione na awans do 1 L8gi i przez wszystkich s5awianw w gronie faworytòw do awansu , więc nie ma co się dziwić takiej propozycji że strony prezesa . To nie wzięło się z znikąd i nastąpiło zapewne po analizie możliwości , bo nie każdy klub czuje się na sile i na możliwościach, b6 taką deklarację złożyć .
  Jeżeli tylko będzie taka możliwość na obecne czasy to w pełn8 to akceptuję , i nie patrzę na ròżne zarzuty , że zielony stolik itd .
  W normalnych warònkak z mojej strony byłoby stanowcze NIE , ale ich nie mamy obecnie , dlatego jest tu moja aprobata i tylko dla tego .
  Nie chciałbym przy okazji wysłuchiwać zarzutòw o nie etycznym zachowaniu klubu , bo nikt nie chce kożystać na nieszczęściu innych , ale każdy by kożystał w nietypowej sytuacji by awansować .
  Dzisiaj to nie jest tak, że l8cza się układy , lecz liczy się obecną sytuacja i dobro klubu i samej dyscypliny , aby przetrwać . Nie każdy klub jest gotowy , by jeździć ligę wyżej . Skoro Wilki Krosno deklarują , a to wiarygodny klub, że są gotowe podjąć to wyzwanie , to nie widzę przeszkòd by jechali w 1 Lidze .
  Na dzień dzisiejszy jestem za .

 • neotom lubi Komentarz

  trzymam kciuki za Krosno by sie udalo pojechac w 1lidze dobrze jak polskie kluby sa stabilne finansowo

 • neotom lubi Komentarz

  Dogadac sie z innymi telewizjami w tym z internetowymi i zaczynac zabawe [Polsat sport,Eleven Canal plus, SABMAR,Telewizje klubowe ,Telewizje regionalne, moim zdaniem te straty mozna wyrownac przeciez kazda transmisja bedzie platna a trzeba pamietac ze zainteresowani beda kibice dwoch klubow HEY START GNIEZNO .

 • neotom lubi Komentarz

  Co za wstyd. Miałem karnet kupić, ale się powstrzymam. Osmieszania naszego klubu i jego historii przez p. Rusko ciąg dalszy. Ja chcę oglądać naszych chłopaków, a nie te dwa wynalazki. Starzy poczuli kasę to kombinują- a curzytki zamiast się skupić na żużlu szukają busa po salonach. Parodia.

 • neotom lubi Komentarz

  Koleś,on jest niebezpieczny ( wariat) trzeba go koniecznie leczyć.

 • neotom lubi Komentarz

  ...sedzia zadzialal wedle zasady, ktora kieruje sie wiekszosc sedziow sportowych czyli:
  blad - refleksja (swiadomosc bledu) - rehabilitacja, a wiec wiedzac, ze przesadzil z przerwaniem biegu po starcie Musielaka, przy upadku Jepsena Jensena nie chcial juz dolewac oliwy do ognia i krzywdzic leszczynian po raz drugi, wiec im zrekompensowal swoj poprzedni blad wykluczajac Jepsena Jensena, w rezultacie popelnil dwa bledy... tak to jest z sedziami, w pilce noznej jak sedzia nie podyktuje karnego i czuje podskornie, ze zle zrobil to caly mecz potem szuka okazji do rehabilitacji, czesto serwujac skrzywdzonej druzynie karnego z kapelusza, tu bylo podobnie, mecz byl w Lesznie, sedzia mial swiadomosc bledu, nadarzyla sie okazja, by sie gospodarzom zrehabilitowac i popelnil drugi blad... gdyby jednak tego nie zrobil, pewnie wybuchlaby awantura i zostalby posadzony o stronniczosc i sprzyjanie gosciom...

 • neotom lubi Komentarz

  Jakim cudem Pan Szymkowiak ukończył przedszkole? Takiego steku bzdur nie spłodzi nawet uczeń z podstawówki. Eliga wygoniła w ostatnim czasie kilku poważnych sponsorów (w ostatnim czasie Rzeszów, Tarnów, Toruń), dwa kluby splajtowały, a on twierdzi że to wina drugoligowców bo nie są gotowi finansowo na 1 ligę! Jak on to skojarzył? Iście zawiła logika. Syf w Elidze jest przez np. Krosno, bo nie planowało awansu! Kluby wiążą koniec z końcem jak mogą, a władze żużlowe fundują nam procesje na betonowych torach i z zatkaną rurą. Mało tego, nawet są niekonsekwentne jeżeli chodzi o respektowanie własnych przepisów, np. wymóg w 1 lidze to oświetlenie. Lublin i Grudziądz musiały zainwestować, a co z Łodzią? Na temat jakichś chorych licencji nadzorowanych napisano już chyba wszystko. Ciekawe czy sam Szymkowiak wierzy w to co napisał.

 • neotom lubi Komentarz

  A co ma "sytuacja całego polskiego żużla" do podbierania klubów ?
  Jakoś w PLŻ nikt problemów w tym roku nie miał, jedynie KMŻ wygenerował niewielki dług. Bankruci pochodzą z SE, w liczbie 2.
  Marta znowu ma racje a SE bajeruje

  Problem niekompletnej Nice PLŻ wynika, naszym zdaniem, z nieprzygotowania finansowego i organizacyjnego klubów PLŻ 2 do udziału w rozgrywkach Nice PLŻ


  Logika godna działacza polskiego żużla. To pewnie za niekompletną PLŻ 2 będzie odpowiadało nieprzygotowanie do startów w niej MIR Równe i Markety. ;) Na marginesie red. Szymkowiak kiedyś gdy był młodziakiem to był fajnie zapowiadającym się fachowcem, rzetelna robota, a teraz śpiewa razem z orkiestrą jak orkiestra zagra. Noga też poszedł do "góry".
  Prawda jest prosta i tak brzmi komunikat SE:
  mamy w d...e PLŻ, nie wspominając o PLŻ 2, niech żyje pełna Ekstraliga

 • neotom lubi Komentarz

  Ogolnie to masz racje aczkolwiek w żużlu jest nieco inaczej przynajmniej mi sie tak wydaje. Czy Harris jest lepszy od Dudka lub Miedzińskiego? Takich przykładów można wiecej wymienić. W moich oczach jest to tytuł mistrza BSI a nie Mistrza Świata...

 • neotom lubi Komentarz

  A kogoś poważnie rajcują te plusy i minusy? Przejmujecie się tymi łapkami przy postach?
  Nie bardzo rozumiem, jaki jest cel proponowanych zmian. Więcej uciechy dla internetowych troli?

 • neotom lubi Komentarz

  Jeśli „felieton” Dominika Janusza to prowokacja, to niestety nieudana. Prowokować też trzeba umieć, a tego zabrakło zdecydowanie. Uderzył nie w te dzwony i nie tym tonem. Datą też nie przypadkiem „polukrował” Polakom. Dlaczego Ciebie łączę z autorem tego „felietonu”? Za podobny styl pisania i podobne błędy. Każdy, kto operuje tekstem ma pewne cechy, które cyfrowo wprawdzie nie poddają się grafologii, ale są specyficzne. Ponadto Twój profil cechuje rzekoma obiektywność (zero tagów), a czy przypadkiem nie jest to jednym z wymogów dziennikarskich na SF? Może się mylę, ale tak czy inaczej nagła obrona Dominika Janusza podpada, tym bardziej, iż wygląda na formę autopromocji i krypto-korekty. Niestety, nie udało się (prowokacja), co zresztą zostało uwidocznione kontrowersyjnymi (nadal tak uważam) „łapkami”. Etyka – nie tyle dziennikarska, ale ludzka – nakazałaby posypać głowę popiołem i przeprosić za antypolski ton „felietonu”, tym bardziej ze względu na datę...

 • neotom lubi Komentarz

  Też tak sądzę, tyle, że się przejechał na tym. Dominik Janusz dziennikarsko (dla mnie) jest skończony na tym portalu i będę mu „jechał” za każdym możliwym razem, dopóki nie przeprosi za antypolskie „felietony”. Jest jeszcze jeden możliwy powód daty publikacji, ale o tym nie zamierzam pisać. Zresztą; nie powody, a osoby są tu obiektem krytyki. A krytyka idzie też w stronę SportowychFaktów za tę publikację. Nie wiem jakimi względami kierowali się przy doborze dziennikarzy, ale jeśli w takim kształcie ma to trwać dalej to... Czekan wróć!!

 • neotom lubi Komentarz

  Kto wie kolego, czy się nie przyda. Pozdrawiam!