WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

DSF Kickboxing Challenge #7: Bitwa Polsko-Litewska już 23 kwietnia w Warszawie

Największa federacja kickboxingu w Polsce, już 23 kwietnia na warszawskim Bemowie zorganizuje galę DSF Kickboxing Challenge #7: 'Bitwa Polsko-Litewska'.
Przemysław Zbróg
Przemysław Zbróg

W drugim pojedynku tego wydarzenia, w ringu spotkają się Dawid Świerczyński z klubu Fight House 27 Nowy Sącz, kontra Jakub Bartnik z klubu X Fight Piaseczno. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 Rules, w kategorii wagowej do 81 kg.

- Mój rywal to bardzo dobry zawodnik - komplementuje swojego przeciwnika Dawid Świerczyński. - Widziałem jego poprzednie walki na DSF oraz jego ostatni udział na Pucharze Polski w Nowym Targu. Jedno wiem na pewno, on będzie walczył do końca. Przygotowuję się do tej walki z Rafałem Dudkiem w klubie Fight House. Aktualnie kończę przygotowania siłowo-wytrzymałościowe. Spodziewam się, że w naszym pojedynku kluczową rolę odegra wydolność - ocenia sytuację zawodnik klubu Fight House 27 Nowy Sącz.

Jego rywal Jakub Bartnik, do walki na gali DSF Kickboxing Challenge #7 przygotowuje się pod okiem Piotra Siegoczyńskiego i Michała Jabłońskiego.

- Mój okres przygotowawczy będzie trwał dziesięć tygodni - zdradza Bartnik. - Pracuję ciężko na obozach przygotowawczych z klubem X Fight Piaseczno, odwiedziliśmy też w międzyczasie legendarny holenderski klub Mike's GYM. Mój przeciwnik należy do ludzi, którzy walczą twardo, co mi się bardzo podoba. Tym razem nie dam zbyt wiele roboty sędziom, bo zamierzam tą walkę skończyć przed czasem. Tą walką chcę udowodnić, że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności można zrobić wielkie show. Myślę, że ta walka jest dla mnie dużym wyzwaniem, będzie to próba charakterów, z której wyjdę zwycięsko - zapewnia zawodnik klubu X Fight Piaseczno.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł ) oraz w pobliżu ringu (200 zł).

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×