KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zamana Group przedłużą współpracę z Cisowianką na trzy następne lata

Marka Cisowianka przez kolejne 3 lata będzie tytularnym sponsorem największego w Polsce cyklu maratonów MTB oraz wyścigów kolarskich, organizowanych przez kolarskiego mistrza i triumfatora Tour de Pologne, Cezarego Zamanę.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe

Startujący w zawodach mogą liczyć na odpowiednie nawodnienie. Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana u źródła w ultranowoczesnym zakładzie z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości. Wiek naturalnej wody mineralnej Cisowianka, czyli czas przenikania kropli do pokładów, z których jest czerpana wynosi około 400 lat co stanowi ewenement na skalę światową. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Najlepiej wiedzą o tym zawodniczki i zawodnicy ścigający się w imprezach ze stajni Zamana Group. - Cisowianka wspiera nas już od czterech lat. Dzięki tej wodzie niestraszne nam największe upały, najbardziej strome podjazdy czy najbardziej wyczerpujące sprinty - podkreśla Cezary Zamana, dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Cisowianka Road Tour. - Dla mnie jako osoby odpowiedzialnej za komfort i bezpieczeństwo tysięcy osób na każdej imprezie, współpraca z tak godnym zaufania i pewnym partnerze jest bezcenna. Dlatego bardzo się cieszę na perspektywę kolejnych trzech lat współpracy z Cisowianką - dodaje były zawodnik.

Porozumienie dotyczy zaangażowania Cisowianki zarówno w maratony MTB, jak i wyścigi kolarskie. Ze zdrowej wody mineralnej korzystać będą przedszkolaki ścigające się w zawodach MiniMini+ Mazovia, młodzież rywalizująca na dystansie Hobby, a także miłośnicy pokonywania terenowych przeszkód oraz jazdy po szosie.

Dzięki współpracy z Cisowianką, tegoroczny, 15., a więc jubileuszowy sezon Cisowianka Mazovia MTB Marathon będzie jeszcze ciekawszy.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×