KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

EDYCJA SPECJALNA CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON NA SPECJALNE CZASY

Indywidualne jazdy na czas czekają spragnionych sportowych emocji oraz walki o jak najlepszy rezultat. Już w czerwcu będzie można sprawdzić swoje umiejętności i ponownie poczuć atmosferę najlepszego peletonu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

PK
PIERWSZA ETAPÓWKA MTB W SEZONIE 2020 Archiwum prywatne / materiały prasowe / PIERWSZA ETAPÓWKA MTB W SEZONIE 2020

Informacja prasowa Zamana Group


Szczególne czasy wymagają szczególnych rozwiązań. Aby przyspieszyć rozmrażanie wydarzeń sportowych, Cezary Zamana proponuje rozgrzanie mięśni nóg i ruszenie w bój. Specjalna edycja Cisowianka Mazovia MTB Marathon to atrakcyjna opcja dla tych, którym nie wystarczają treningi czy nabijanie kolejnych kilometrów bądź wzniesień na Stravę. Już w pierwszą niedzielę czerwca będzie można wrócić do rzeczywistej rywalizacji. To za sprawą indywidualnej czasówki, organizowanej w podwarszawskiej Białołęce. Jedenastokilometrowa trasa została poprowadzona single trackiem i prowadzi m.in. przez Białołęcką Pustynię, dynamiczne odcinki z zakrętami, hopkami oraz korzeniami.. W kilku miejscach trzeba będzie wykazać się perfekcyjną koordynacją pracy napędu, aby nie stracić nic z impetu oraz sprawnie pokonać wzniesienia.
Pierwszy zawodnik wyruszy na trasę punktualnie o 10.00. Wcześniej, bo już od 8.00 będzie można odbierać numery startowe oraz Złote Karty Zamana Group. Warunkiem startu w zawodach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie https://sts-live.pl/zamanagroup.

„Cisowianka Mazovia MTB Marathon słynie z najciekawszych, mocno zróżnicowanych tras. To nie zmieni się w jej edycji specjalnej. Przygotowałem bardzo treściwe odcinki, które urozmaicą treningową rutynę. Będą i single tracki, i jazda po wydmach, i mordercze podjazdy, i galopada po stromych zjazdach” – zapowiada dyrektor sportowy Mazovii, Cezary Zamana.

Drugą odsłoną specjalnej edycji Mazovii będzie czasówka Piaseczno-Zalesie Górne, zaplanowana na niedzielę 14 czerwca.

Wszystkie odsłony specjalnej edycji Cisowianka Mazovia MTB Marathon odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz obowiązującego reżimu sanitarnego.

„Liczę, że specjalna edycja Cisowianka Mazovia MTB Marathon jest jedynie rozgrzewką przed klasycznymi, pełnokrwistymi maratonami, na które wszyscy wyczekujemy z tak wielką niecierpliwością. Nie tracimy jednak nadziei i z optymizmem spoglądamy w przyszłość” – dodaje Cezary Zamana.
Specjalna edycja Mazovii to kolejna z nowych, tegorocznych inicjatyw podejmowana przez kolarskiego mistrza Polski. Wcześniej zorganizował już zawody w wirtualnej rzeczywistości, korzystając z interaktywnych trenażerów oraz platformy Rouvy.

Informacja prasowa Zamana Group

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×