Puchar Prezydenta Słupska: Zastal rozgromił Kotwicę Kołobrzeg

Wynikiem 107:85 na korzyść Zastalu Zielona Góra, zakończył się mecz o trzecie miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta miasta Słupska. Kotwicy Kołobrzeg udało się jedynie ugrać coś w czwartej kwarcie, którą jako jedyną, wygrali.

Dominik Wronka

Pierwsza połowa, jak i cały mecz, należała do podopiecznych Tomasza Herkta. Najlepiej punktującym zawodnikiem po stronie Zastalu był Threnton Marshal, który na swoim koncie zapisał 21 oczek i aż 10 zbiórek, z czego 8 w defensywie. Zielonogórzanie w całym turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i pokazali, mimo faktu, że są beniaminkami, że nie będą drużyną do bicia w Tauron Basket Lidze.

Druga odsłona była może nieco bardziej wyrównana, ale nadal ze wskazaniem na Zastal Zielona Góra, który zneutralizował przyjezdnych z Kołobrzegu.

Kotwica Kołobrzeg - Zastal Zielona Góra 85:107 (24:33, 22:29, 16:23, 23:22)