"Polski" mecz w LegaBasket dla drużyny Szewczyka

Air Avellino z Szymonem Szewczykiem w składzie okazało się lepsze od Pepsi Caserty Łukasza Koszarka we wtorkowym spotkaniu LegaBasket. Gospodarze wygrali 79:68, a Szewczyk zdobył 11 punktów

Jacek Konsek
Szymon Szewczyk spędził w grze 30 minut. W tym czasie zdobył 11 punktów, miał sześć zbiórek, dwa przechwyty i blok. Z kolei Łukasz Koszarek grał 15 minut i na swoim koncie zgromadził cztery oczka, przechwyt oraz zbiórkę. Air Avellino z bilansem 5-6 plasuje się na 8. miejscu, tymczasem Pepsi Caserta z czterema zwycięstwami i siedmioma porażkami jest 14. W barwach Benettonu Treviso dziewięć minut zaliczył Jakub Wojciechowski. Nasz rodak w tym czasie zapisał na swoim koncie cztery punkty. Benetton przegrał u siebie z Montepaschi Siena 77:79.
http://storage.web3.sp...988863.jpg width=420> Łukasz Koszarek nie sprostał Szymonowi Szewczykowi w "polskim" meczu w Lega Basket