Nowi gracze w odbudowanym Śląsku Wrocław już zakontraktowani

Spółka WKK poinformowała, iż zostały podpisane kontrakty z czterema zawodnikami, którzy od nowego sezonu reprezentować będą barwy reaktywowanego Śląska Wrocław. Podpisy na umowach złożyli Bartosz Bochno, Jarosław Zyskowski, Kacper Sęk oraz Piotr Niedźwiedzki.

Mariusz Kolekta
Mariusz Kolekta
Najbardziej znanym zawodnikiem jest Bartosz Bochno, który występował w Turowie Zgorzelec. Jarosław Zyskowski i Kacper Sęk to tegoroczni mistrzowie Polski juniorów starszych (U-20) oraz czołowi gracze II-ligowego Śląska Wrocław. Zyskowski był najlepszym strzelcem zespołu, notując średnio 13,2 pkt. na mecz. Piotr Niedźwiedzki zaś to niezwykle utalentowany center (208 cm wzrostu) zespołu WKK Wrocław. Jeden z lepszych środkowych młodego pokolenia w Europie. Właśnie z tym zespołem sięgnął po mistrzostwo kraju w kategorii U-18, a sam zgarnął tytuł najbardziej wartościowego gracza mistrzostw. Wkrótce wszyscy ci zawodnicy zostaną oficjalnie przedstawieni na specjalnej konferencji prasowej.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×