ME U-18: Polacy wygrali swoją grupę!

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Ostatni mecz drugiego etapu mistrzostw Europy do lat 18 to kolejne łatwe zwycięstwo Polaków. Podopieczni Jerzego Szambelana rozprawili się z Niemcami 82:65 i do ćwierćfinałów awansowali z pierwszego miejsca w grupie E.

W tym artykule dowiesz się o:

Bohaterem naszej ekipy został tym razem Jakub Koelner, który zdobył 17 punktów w 22 minuty, trafiając wszystkie rzuty z gry, w tym 5/5 za trzy! Ale wcześniej kawał dobrej roboty wykonali jego koledzy - Michał Michalak i Mateusz Ponitka rządzili zwłaszcza w pierwszych minutach meczu. To po ich akcjach Polacy odskoczyli w 7. minucie na 15:6 i pewne prowadzenie dowieźli do końca spotkania.

Biało-czerwonych czeka teraz dzień przerwy, a już w piątek w meczu ćwierćfinałowym zmierzą się z czwartą drużyną grupy F - Włochami.