Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa Europy U-18: Ćwierćfinały

Trwa kolejny dzień mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18. Najważniejsze rozstrzygnięcia będą zapadać w czterech ćwierćfinałach, w których wystąpi również reprezentacja Polski. Rozgrywane są też mecze o miejsca 9-16.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Ćwierćfinały:

48a02190c2e58617248730.gif Hiszpania - Chorwacja 480f96e2e0e9c449305038.gif64:50
(14:12, 11:13, 19:11, 20:14)

Hiszpania: Fernandez 16, Diez 9, Suarez 9, Olaizola 8, Perez 7, Abrines 7, Sanz 6, Hernangomez 2.

Chorwacja: Ramljak 14, Brzoja 12, Mazic 9, Junakovic 6, Mikulic 5, Krstanovic 4.

493c31c772552521538578.gif Turcja - Litwa 480f9bef0a530002803061.gif80:70
(24:14, 19:17, 13:30, 24:9)

Turcja: Geyik 20, Erulku 12, Tuncer 12m Sipahi 9, Dokuyan 8, Tekin 6, Eroglu 5, Candan 4, Calban 4.

Litwa: Lekunas 15, Jogela 11, Semaska 10, Kymantas 10, Mockevicius 9, Gudaitis 8, Olisevicius 5, Grigonis 2.

480f9e01719ed555404363.gif Polska - Włochy 480f910de5c75741060161.gif52:70
(11:13, 9:23, 9:15, 23:19)

Polska: Przemysław Karnowski 14, Mateusz Ponitka 11, Michał Michalak 9, Piotr Niedźwiedzki 7, Jakub Koelner 7, Tomasz Gielo 2, Daniel Szymkiewicz 2.

Włochy: Imbro 17, Monaldi 16, Chillo 14, Tessitori 9,Pascolo 7, Veccia 3, Gaspardo 2, Magrini 2, Falucca 0.

480f86478c45f923460533.gif Francja - Serbia 480f9f9706a84481181599.gif61:71
(15:23, 19:17, 15:9, 12:22)

Francja: Jaiteh 15, Howard 11, John 11, Jean-Charles 8, Benon 4, Dinal 4, Faroux 3, Invernizzi 3, Dallo 2.

Serbia: Bezbradica 19, Miljenović 15, Dangubic 9, Milosevic 7, Jankovic 6, Krstic 6, Popovski 6, Mitrovic 3.

O miejsca 9-12:

480f9fd6e2fb4020786544.gif Słowenia - Łotwa 480fa110d9d5f791229873.gif69:78
(8:16, 13:19, 27:16, 21:27)

Słowenia: Dimec 22, Lapornik 16, Rojc 10, Romic 7, Gominsek 7, Skerbec 4, Dobravec 3.

Łotwa: Grazulis 13, Ginters 12, Strazdins 8, Berzins 8, Sipolins 8, Kalnins 7, Reinfelds 7, Krumins 6, Bikse 4, Silins 3, Saulitis 2.

480f9e8aeded2796423633.gif Rosja - Niemcy 4863dae50b32e202922128.gif69:66
(9:27, 20:12, 19:15, 21:12)

Rosja: Goldyrev 15, Rodionov 11, Trushkin 11, Khrebtov 10, Karpenko 10, Gudumak 6, Orlenko 3, Levshin 2, Loginov 1.

Niemcy: Zipser 21, Haukohl 13, Schroder 11, Bekteshi 8, Radosavljevic 8, Hartmann 3, Unterluggauer 2.

O miejsca 13-16:

480fa072840e3120098531.gif Ukraina - Grecja 480f9841235fc461904126.gif68:60
(19:19, 19:10, 13:15, 17:16)

Ukraina: Artamonov 21, Gerun 16, Zuikov 12, Shevchenko 9, Shundel 6, Furs 4.

Grecja: Melissaratos 18, Tselentakis 12, Deligeorgis 10, Larentzakis 8, Maragkos 6, Zoumpos 4, Kamperidis 2.

485152aa0969c082736746.gif Czechy - Finlandia 480f9802c1eef985520745.gif67:61
(21:12, 15:15, 15:17, 16:17)

Czechy: Kriz 25, Lycka 16, Kyzlink 13, Svandrlik 5, Herman 4, Bernath 4.

Finlandia: Caven 19, Dolenc 15, Seppala 14, Huolila 7, Nuolivirta 2, Maki 2, Puotila 2.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

  • eryk Zgłoś komentarz
    z wielkiej chmury mały deszcz, za dużo szumu medialnego wokół Polaków było, wszyscy ich widzieli od dawna ze złotem
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×