Rasheed Wallace wróci do NBA?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Jeden z najlepszych podkoszowych ostatniej dekady, mistrz NBA z 2004 roku, chce wrócić do NBA. Rasheed Wallace zakończył karierę w 2010 roku, lecz chciałby jeszcze raz spróbować swoich sił w najlepszej koszykarskiej lidze na świecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Anonimowa osoba z otoczenia 37-latka twierdzi, że szanse na powrót Rasheeda Wallace'a do NBA są spore. Nie wiadomo jednak gdzie miałby zagrać, a przede wszystkim w jakiej jest formie fizycznej.

- Jako doświadczony zawodnik, Wallace dobrze wie co zrobić, aby móc wrócić - krótko całą sprawę skwitował agent zawodnika Bill Strickland.

Wallace spędził w NBA 15 sezonów. Rozpoczynał w Washington Bullets, ale najbardziej znany jest z gry w Portland Trail Blazers (1996-2004) oraz Detroit Pistons (2004-2009). Z tymi drugimi sięgnął po mistrzostwo w 2004 roku. W sumie rozegrał 1088 meczów ze średnimi na poziomie 14,6 punktu i 6,7 zbiórki.

- Byłbym zaniepokojony jego kondycją w tak napiętym sezonie - dodał z kolei jeden z generalnych menedżerów, potencjalnie zainteresowany osobą Wallace'a.

Źródło artykułu: