Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

MP U-20: Półfinały - dzień II

Za nami drugi dzień Półfinałów Mistrzostw Polski koszykarzy do lat 20. Najwyższe zwycięstwo odniosła drużyna Trefla Sopot, która rozgromiła Wisłę Kraków aż 104:57.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa I, Lublin:

MKS Smyk Prudnik - Spójnia Stargard Szczeciński 77:60 (20:20, 19:19, 19:8, 19:13)

Smyk: Oleksy 22, Madziar 16, Kubiak 15, Bolibrzuch 10, Zieliński 7, Kulicki 7.

Spójnia: Witkowski 23, Kasprzak 16, Nowak 6, Wróblewski 5, Dąbrowski 5, Gibaszek 3, Ważny 2.

Novum Lublin - ŁKS Łódź 73:77 (17:17, 18:17, 16:20, 22:23)

Novum: Karolak J. 31, Karolak B. 14, Gospodarek 7, Adameczek 6, Wasiłek 6, Beczek 6, Hałas 3.

ŁKS: Bartoszewicz 29, Kuczmera 15, Leńczuk 13, Janowski 8, Świt 4, Binkowski 4, Wal 4.

Grupa II, Zielona Góra:

Wisła Kraków - Trefl Sopot 57:104 (8:21, 15:35, 16:23, 18:25)

Wisła: Szłapka 18, Woźniak 14, Czajka 11, Frankiewicz 5, Kołodziejczak 4, Góralski 3, Cyganik 2.

Trefl: Brembly 24, Lebiedziński 17, Borowski 12, Małgorzaciak 10, Dzierżak 9, Piechaczek 8, Stefanik 6, Jaśkiewicz 5, Patoka 5, Kołakowski 4, Schenk 2, Stalicki 2.

Zastal Zielona Góra - Polonia Warszawa 77:63 (27:18, 10:23, 16:15, 24:7)

Zastal: Matczak 24, Sirijatowicz 20, Trubacz 15, Mehmeti 9, Dybek 5, Krawczyk 2, Chojnacki 2.

Polonia: Dulnik 13, Błędowski 10, Sieradzki 9, Niedbalski 9, Kober 8, Banach 5, Skórczyński 4, Urbaniak 4, Jurkiewicz 1.

Grupa III, Biała Podlaska:

Stal Ostrów - WKK Wrocław 49:76 (9:18, 14:24, 16:11, 10:23)

Stal: Radzik 15, Spała 12, Zębski 10, Spała 6, Marchewka 4, Cebulski 2.

WKK: Niedźwiedzki 28, Koelner 12, Bojko 12, Grzeliński 6, Kilian 5, Zuber 5, Dusiło 4, Mazur 2, Józefiak 2, Mazur 2.

Kadet Biała Podlaska - Regis Wieliczka 63:54 (4:15, 23:15, 14:10, 22:14)

Kadet: Kolejko 17, Wolanin 16, Demczuk 11, Pińczuk 7, Halecki 6, Kryśko 4, Abramczuk 2.

Regis: Gąska 17, Kania 15, Palonek 7, Gumulski 7, Cisek 4, Batko 4.

Grupa IV, Radom:

GTK Gdynia - Astoria Bydgoszcz 76:64 (22:13, 24:16, 20:19, 10:16)

GTK: Wilkusz 13, Kolka 12, Młynarski 10, Trojan 9, Derkowski 8, Szycik 7, Koźluk 6, Wiśniewski 4, Pietkiewicz 3, Komarowski 2, Żołnierewicz 2.

Astoria: Barszczyk 15, Słupiński 14, Rutkowski 11, Andryańczyk 7, Bąk 5, Rąpalski 3, Szafranek 3, Klein 2, Bogucki 2, Raczyński 2.

Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 60:68 (9:27, 20:12, 12:12, 19:17)

Rosa: Zegzuła 14, Zwęgliński 13, Stanios 8, Kuczyński 8, Gos 5, Garbacz 4, Sobuta 3, Witliński 2, Mamcarczyk 2, Radwański 1.

MKS: Zawadzki 20, Grochowski 14, Łapot 12, Piechowicz 10, Wójcik 7, Sgodzaj 5.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×