NBA D-League: Zespół Czyża znów wygrał

W czwartek w nocy zespół Fort Wayne Mad Ants z Polakiem w składzie odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu w lidze NBA D-League.

Stanisław Grabowski

Aleksander Czyż w spotkaniu przeciwko Reno Bighorns przebywał na parkiecie prawie 21 minut, w ciągu których rzucił 9 punktów (2/4 za 2, 1/2 za 3, 2/6 za 1). Ponadto dodał do tego 5 zbiórek, 3 asysty, 1 przechwyt, 1 stratę oraz popełnił 2 przewinienia osobiste. Ostatecznie drużyna naszego skrzydłowego pokonała rywali 114:89 wygrywając każdą z kwart. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Fort Wayne Mad Ants, dzięki czemu na chwilę obecną zespół ten legitymuje się bilansem 6-5. Polak średnio w D-League zdobywa 10,9 punktów, zbierając do tego 5 piłek w meczu.

Najbliższy mecz ekipa Czyża rozegra w sobotę 28 grudnia mierząc się Rio Grande Valley Vipers. NBA D-League: 10 punktów Aleksandra Czyża