NCAA: Średni weekend naszych

W miniony weekend w lidze NCAA kolejne spotkania rozegrali Tomasz Gielo i Przemysław Karnowski. Niestety swój mecz wygrał zespół tylko tego pierwszego.

Stanisław Grabowski

Tomasz Gielo przeciwko Campbell Fighting Camels (12-17) spędził na parkiecie 36 minut i w tym czasie rzucił 11 punktów (2/4 za 3, 1/2 za 2, 3/4 za 1) oraz zanotował 5 zbiórek, 4 asysty, 3 przechwyty i 1 blok. Polak popełnił też 2 przewinienia osobiste. Ostatecznie Liberty Flames (10-19) wygrała z rywalami 79:59 prowadząc już do przerwy 42:29.

Niestety porażkę poniosła Gonzaga Bulldogs w starciu z San Diego Toreros (66:69). Przemysław Karnowski zdobył 17 oczek (8/10 za 2, 1/2 za 1), a także zapisał na swoim koncie 5 zbiórek, 1 asystę, 1 stratę i 5 fauli.
Na nic zdało się Gonzadze 17 punktów Przemysława Karnowskiego Na nic zdało się Gonzadze 17 punktów Przemysława Karnowskiego
Najbliższe spotkanie już w nadchodzący wtorek rozegra zespół naszego skrzydłowego z Longwood.