WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zagrają w dwóch grupach - zapowiedź 3. kolejki w II lidze koszykarzy

W nadchodzącą środę koszykarze w II lidze zagrają już trzecią serię gier w dwóch z czterech grup. Emocji nie powinno zabraknąć w derbach Katowic.
Stanisław Grabowski
Stanisław Grabowski

W grupie C na pierwszy plan wysuwa się pojedynek derbowy, AZS-u AWF Katowice z Mickiewiczem. O trzecie zwycięstwa w sezonie powalczy Pogoń Ruda Śląska na wyjeździe z KK Polonią Bytom oraz MCKiS Jaworzno u siebie z AZS-em Politechnika Częstochowa.


W grupie D ciekawie powinno być w starciu MKS Sokoła Marbo MiędzychódMuszkieterami Nowa Sól oraz w pojedynku Górnika Wałbrzych z Sudetami Jelenia Góra.

Terminarz 3. kolejki:

GRUPA C

WKK ProBiotics Wrocław - Alba Chorzów (środa, 17.00)
KK Polonia Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska (środa, 18.00)
KKS Mickiewicz Romus Katowice - KS AZS AWF Katowice (środa, 19.00)
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. II - KS MOSiR Cieszyn (środa, 19.45)
MCKiS Jaworzno - AZS Politechnika Częstochowa (środa, 20.00)
pauzuje: Roben Gimbasket Wrocław

GRUPA D


Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych - KS Sudety Jelenia Góra (środa, 17.00)
Biofarm Basket Suchy Las - BC Obra Kościan (środa, 17.00)
MKS Sokół Marbo Międzychód - Muszkieterowie Nowa Sól (środa, 19.00)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - RKKS Rawia Rawag Rawicz (środa, 19.30)
MKS Drogbruk Kalisz - Exact Systems Śląsk Wrocław (środa, 19.30)
pauzuje: Doral Zetkama Nysa Kłodzko

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Krik 0
    a gdzie grupa a i b? ja sie pytam czy druga liga ma tylko grupy c i d ?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)