NCAA: Przemysław Karnowski blisko double-double

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W piątek w lidze NCAA swoje kolejne już spotkanie w tym sezonie zagrał Przemysław Karnowski pokonując rywali z sławnej hali.

W tym artykule dowiesz się o:

W finale turnieju NIT w Madison Square Garden Gonzaga Bulldogs pokonała St. John's Red Storm 73:66 prowadząc do przerwy 33:28. Przemysław Karnowski jako starter spędził 27 minut na parkiecie notując w tym czasie 10 punktów (5/8 za 2, 0/2 za 1) oraz 7 zbiórek (2 w ataku), 1 przechwyt, 3 straty i popełnił 4 przewinienia osobiste. Najlepszym strzelcem w drużynie Polaka był rezerwowy Domantas Sabonis (14 oczek, 9 zbiórek), która to zanotowała szóstą wygraną. [ad=rectangle] Nasz center kolejne spotkanie rozegra w najbliższy wtorek. Natomiast już w sobotę na parkietach NCAA zobaczymy Jana Grzelińskiego, a w niedzielę Filipa Nowickiego.