Daniel Wall wraca do TBL

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Krótko trwała przygoda Daniela Walla z Siedleckim Klubem Koszykówki. 32-letni podkoszowy wraca do TBL i zagra w Tarnobrzegu.

W poprzednim sezonie silny skrzydłowy występował w Polpharmie Starogard Gdański. Nie był to jednak udany czas dla Daniela Walla, który większość rozgrywek stracił z powodu kontuzji. Do Siedlec 32-letni zawodnik trafił dopiero w październiku, zastępując niezdolnych do gry podkoszowych SKK. [ad=rectangle] Na I-ligowych parkietach Wall radził sobie więcej niż dobrze. Podkoszowy w dziewięciu spotkaniach notował średnio 11,9 punktu i 7,2 zbiórki na mecz. Co ciekawe, jeszcze kilka dni wcześniej silny skrzydłowy występował w barwach SKK w Final Four Pucharu Polski PZKosz w Wałbrzychu.

Od stycznia Wall reprezentował będzie ekipę z Tarnobrzega, która od kilku tygodni poszukiwała podkoszowego. Przypomnijmy, iż nowy klub 32-letniego zawodnika z dorobkiem 16 punktów zajmuje dopiero 14. miejsce w lidze. Silny skrzydłowy będzie już w składzie Jeziora na sobotni mecz z Twardymi Piernikami Toruń.

Źródło artykułu: