Kyle Shiloh: To będzie widowisko!

Kyle Shiloh jest przekonany, że twarda gra w defensywie przyniesie sukces drużynie w derbowym spotkaniu z AZS Koszalin. - Oni mają bardzo groźnych strzelców - mówi Amerykanin.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Zarówno Czarni, jak i AZS tryumfowali w ostatnich pojedynkach. Słupszczanie pokonali Śląsk Wrocław, natomiast koszalinianie ograli Stelmet Zielona Góra. - Wiemy, że AZS w tym sezonie znajduje się w świetnej formie, ale jesteśmy na to przygotowani. Przecież my ostatnio również prezentujemy się nieźle, złapaliśmy swój rytm. Ten fakt bardzo nas cieszy - zaznacza w rozmowie z naszym portalem Kyle Shiloh, amerykański rzucający Energi Czarnych Słupsk.

Derby słupsko-koszalińskie zwykle dostarczają bardzo dużo emocji. Nie inaczej będzie w niedzielny wieczór. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo interesująco, tym bardziej, że lekkim faworytem spotkania są goście, którzy w tym sezonie spisują się rewelacyjnie.

- Powiem ci szczerze, że mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Wiem, że kibice nie mogą się doczekać, ale my również z dużą niecierpliwością czekamy na ten pojedynek. To będzie widowisko. Jestem o tym przekonany! - dodaje Shiloh.

Gracz ze Słupska jest zdania, że aby wygrać z AZS Koszalin, on i jego koledzy muszą zagrać niesamowicie twardo w defensywie. - Koszalinianie dysponują bardzo dobrym składem, a na dodatek mają Woodsa. To jest kapitalny zawodnik. Musimy być nieustępliwi w obronie - ocenia amerykański rzucający Energi Czarnych Słupsk.

Jarosław Mokros: Ludzie zaczepiają na ulicy i dodatkowo motywują

Czy Energa Czarni Słupsk wygrają z AZS Koszalin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×