Piotr Stelmach: Oby więcej spotkań z taką atmosferą

AZS Koszalin musiał uznać wyższość Energi Czarnych Słupsk w czasie Derbów Pomorza Środkowego. Jednym z wyróżniających się zawodników wśród Akademików był Piotr Stelmach.

Michał Żurawski
Michał Żurawski
Koszalinianie od początku derbowego pojedynku wyglądali na nieco spiętych, co powodowało spore problemy, szczególnie w grze ofensywnej. To pozwoliło Enerdze Czarnym na uzyskanie przewagi, której w zasadzie nie oddali niemal do końca. - Weszliśmy w ten mecz, nie tak jak powinniśmy. Przez to musieliśmy cały czas gonić, a jak już dogoniliśmy to rozegraliśmy niewłaściwie kilka piłek i Czarni ponownie odskoczyli - mówił niezadowolony Piotr Stelmach.
- W końcówce czwartej kwarty, kiedy mieliśmy jeszcze jakieś szanse na przedłużenie swoich szans w tym spotkaniu, ponownie nie zagraliśmy najlepiej - kontynuował swoją wypowiedź.

Skrzydłowy AZS-u jest kolejną osobą, która podkreśla wspaniałą atmosferę, jaka panowała na trybunach Hali Gryfia. - Kibice stworzyli niesamowite widowisko. Myślę, że przy takiej atmosferze, spotkanie doskonale się ogląda, a nam zawodnikom bardzo dobrze się gra. Mam nadzieję, że w naszej lidze będzie więcej spotkań z takim dopingiem, jak podczas derbów - zakończył Stelmach.

AZS Koszalin po porażce w Słupsku zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli z bilansem 15 zwycięstw oraz 5 porażek. Kolejne spotkanie ligowe koszalinianie rozegrają 28 lutego, kiedy to podejmą na własnym parkiecie Jezioro Tarnobrzeg.

Igor Milicić: Nie szukam usprawiedliwienia tej porażki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×