Drużyny FGE sprawdzają formę

W najbliższą środę wznowiona zostanie rywalizacja w Ford Germaz Ekstraklasie. W weekend koszykarki nie próżnują i szlifują swoją dyspozycję w meczach sparingowych.

Dawid Bilski

W Brzegu miejscowa drużyna Cukierków Odry uległa ekipie PKM Duda Super-Pol Leszno 58:60.

W podpoznańskich Krzesinach doszło natomiast do kontrolnej potyczki zespołów INEA AZS Poznań i CCC Polkowice. Rozegrane zostały cztery kwarty, które trwały po 7 minut. Był to dobry sprawdzian dla szkoleniowców obu drużyn. Katarzyna Dydek i Krzysztof Koziorowicz nie przywiązywali wagi do wyniku, dlatego postanowili, że mecz zakończy się rezultatem 0:0.

Cukierki Odra Brzeg - PKM Duda Super-Pol Leszno 58:60 (9:19, 15:17, 17:15, 17:9)

Cukierki: Daniel 14, Tulikihihifo 13, Key 11, Petillon 6, Żyłczyńska 6, Gawrońska 3, Gołumbiewska 3, Bogdan 2, Stavytska 0.

PKM Duda: Shields 23, Krysiewicz 11, Makowska 8, Siwczak 6, Nawrotek 4, Koc 3, Drzewińska 3, Czarnecka 2, Król 0.