Passa KK Polonia Bytom przerwana

We wczorajszym spotkaniu z KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice koszykarze z Bytomia odnieśli pierwszą porażkę w tym sezonie.

Przemysław Zbróg
/ Anna Mach

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, obie drużyny schodziły na przerwę z 28 punktami na koncie. W trzeciej kwarcie nastąpiło przebudzenie polonistów, któzy to po dobrej grze w obronie tę część wygrali 15:5. W ostatniej kwarcie role się odwróciły i to gliwiczanie dominowali na parkiecie ostatecznie pokonując lidera 61:57.

Na porażkę bytomian ogromny wpływ miała słaba skuteczność rzutów oraz aż 26 strat.

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - KK Polonia Bytom 61:57 (15:18, 13:10, 5:15, 28:14)