Włochy: Pasjonujący mecz Davida Logana

Banco di Sardegna Sassari, drużyna Davida Logana, po pasjonującej końcówce przegrała u siebie z Sidigas Avellino 94:95. To druga porażka z rzędu zespołu mistrza Włoch.

Karol Wasiek

Pogromcą gospodarzy był Joe Ragland, trafiał kluczowe rzuty w czwartej kwarcie. Amerykanin łącznie zgromadził 18 punktów i był obok Alexa Ackera (były zawodnik Asseco Prokomu Gdynia) najskuteczniejszym graczem Sidigas Avellino. Goście wygrali 95:94 i umocnili się na czwartej lokacie w tabeli Lega Basket.

Na nic zdał się bardzo dobry występ Davida Logana, który w ciągu 32 minut spędzonych na parkiecie zdobył 18 punktów.

Dla zespołu Banco di Sardegna Sassari była to już dziesiąta porażka w rozgrywkach. Mistrz Włoch z bilansem 11:10 zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli.